Bookworx

Design, build and decorate a bookshelf to give to children in need

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
6 - Nieograniczone

Przebieg gry

BookWorx to kreatywne ćwiczenie z zakresu team building, w którym zespoły budują i dekorują półki na książki. Po uprzedniej burzy mózgów role zostają przydzielone, a zespoły zaczynają projektować i budować półki na książki.

Połowa zespołu jest odpowiedzialna za stworzenie szczegółowego muralu, który będzie tłem półki. Druga połowa zmieni półki w dzieła sztuki używając technik nauczonych na warsztatach z decoupage. Po zakończeniu zadania każdy zespół przedstawi krótką prezentację, w której wytłumaczy znaczenie swojego projektu, zanim zostanie on przekazany do lokalnej fundacji charytatywnej.

Wnioski rozwojowe

BookWorx buduję świadomość znaczenia zasobów w edukacji. Jak wszyscy możemy robić proste, ale potężne rzeczy, aby pomagać innym. Dzięki sile kolektywu uczestnicy są uskrzydleni tym kreatywnym, wspólnym doświadczeniem.

Pomysł na CSR

Zespoły mogą także zbierać książki, aby upewnić się, że półki są pełne w momencie ich dotacji oraz mogą kontynuować uzupełnianie ich tworząc sięgające daleko rezultaty i koneksje.

Rekomendacje

Celowo wybraliśmy tę ćwiczenie, aby skoncentrować naszych ludzi na radości z ofiarowywania. A ponieważ było to realne ćwiczenie, ludziom spodobało się robienie czegoś niezwykłego. Ludzie byli naprawdę zadowoleni, że ich wysiłki przyczyniły się do wielkiej

NALCO

Poproś o wycenę