Global Festival Game Online

Letni festiwal muzyczny czas zacząć!

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Drużyny reprezentują grupę przyjaciół jadących na letni festiwal muzyczny. Wchodzą na teren festiwalu, pobierając aplikację na swoje urządzenie i skanując kod QR. Teren Global Festival ma 7 różnych scen, każda z innym gatunkiem muzycznym. Uczestnicy postanawiają odkryć je wszystkie. Rozwiązują zagadki, wyszukują ciekawostki i fakty oraz robią zdjęcia i filmiki, aby wykazać się doświadczeniem i rozwiązać zadania, zdobywając punkty dla swojego zespołu. Ekipa z największą liczbą punktów na końcu gry - wygrywa.

Wnioski rozwojowe

Global Festival Game wywołuje wspomnienia i ożywia rozmowy, umożliwiając zdalnym pracownikom wyrwanie się z izolacji, interakcję z kolegami i budowanie więzi na nieformalnym gruncie. Etapy gry zachęcają uczestników do wglądu i doskonalenia swoich umiejętności oraz usprawniania procesu rozwiązywania problemów. Ucząc się gromadzenia i efektywnego przekazywania informacji, widzą jak usprawniają swoją skuteczność jako zespół, zdobywając jednocześnie ciekawą wiedzę o branży muzycznej. Ograniczony czas i zasoby wystawiają na próbę dynamikę zespołu, zmuszając do kreatywności i szukania szans. Każda strefa daje możliwość przydzielania zadań poszczególnym członkom drużyny, aby sięgać po ich mocne strony i talenty, z korzyścią dla całego zespołu.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę