Impact

Podejmijcie zespołowe działania w kierunku zrównoważonej przyszłości

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

IMPACT to oparta na aplikacji mobilnej aktywność zespołowa, z mądrym przesłaniem w tle. Adekwatna dla zespołów spotykających się na żywo, zdalnie lub w układzie hybrydowym, w kilku lokalizacjach. Koncentrując się na dawaniu, Impact porusza bardzo istotne kwestie naszej planety, bezpośrednio nawiązując do 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) ONZ. Impact został opracowany w celu promowania planu kreowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Uczestnicy najpierw są wprowadzani w zagadnienie Celów Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 2030, a następnie otrzymują tablet, by poprzez zabawę i integrację zacząć brać odpowiedzialność i wywierać realny wpływ. Zespoły pokonują kolejne poziomy, wykonując serię wyzwań, z których każde jest związane z Celami Zrównoważonego Rozwoju (koniec z ubóstwem, zero głodu, działania na rzecz klimatu itp.). W grze przewidziano dla uczestników zadania umysłowe, fizyczne i kreatywne, na kilku poziomach trudności. Aplikacja sprawnie prowadzi zespoły przez zadania, z jednej strony dając im szanse na zdobywanie punktów i wspinanie się coraz wyżej w tabeli wyników, a z drugiej strony umożliwiając poszerzanie wiedzy na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju i pozostawianie swojego własnego śladu dla bardziej zrównoważonej przyszłości nas wszystkich.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy współpracują, aby zrozumieć przesłanie gry i opracować zwinną strategię dla swojego zespołu. Dowiadują się poprzez doświadczenie, że proaktywne myślenie i umiejętności komunikacyjne pomogą im osiągnąć sukces. Aktywne słuchanie i porozumiewanie się w celu dzielenia się pomysłami pomogą im skutecznie stawiać czoła wyzwaniom. Zacznie się rodzić zaufanie, zespoły nauczą się doceniać różne mocne strony ich członków i pracować nad wspólnym celem: uczynieniem tego świata lepszym.

IMPACT to świetna i mądra zabawa! Pozostawia w ludziach poczucie sensu i wspólnoty. A co najważniejsze, uczestnicy w przyjemny sposób dowiadują się o Celach Zrównoważonego Rozwoju oraz o tym, że własnymi postawami mogą poprawić zarówno swój styl życia, jak i stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Pomysł na CSR

W tym programie Twój zespół ma szansę wywierać realny wpływ na naszą planetę, za pośrednictwem fundacji B1G1. Międzynarodowa fundacja B1G1 realizuje projekty pomocowe pogrupowane w trzy pakiety, nawiązujące do Celów Zrównoważonego Rozwoju: Aktywna Gospodarka, Barwne Społeczeństwo, Czysta Planeta, które łącznie obejmują wszystkie 17 Celów (SDGs). Podczas spotkania i wspólnej gry przekazywane są darowizny, które zapewniają namacalny wpływ uczestników już tu i teraz, a zespoły mocniej angażują się w aktywność widząc jej sens dla kreowania bardziej zrównoważonej przyszłości.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę