Impact

Podejmijcie zespołowe działania w kierunku zrównoważonej przyszłości

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

IMPACT to oparta na aplikacji mobilnej aktywność zespołowa, z mądrym przesłaniem w tle. Adekwatna dla zespołów spotykających się na żywo, zdalnie lub w układzie hybrydowym, w kilku lokalizacjach. Koncentrując się na dawaniu, Impact porusza bardzo istotne kwestie naszej planety, bezpośrednio nawiązując do 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) ONZ. Impact został opracowany w celu promowania planu kreowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Uczestnicy najpierw są wprowadzani w zagadnienie Celów Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 2030, a następnie otrzymują tablet, by poprzez zabawę i integrację zacząć brać odpowiedzialność i wywierać realny wpływ. Zespoły pokonują kolejne poziomy, wykonując serię wyzwań, z których każde jest związane z Celami Zrównoważonego Rozwoju (koniec z ubóstwem, zero głodu, działania na rzecz klimatu itp.). W grze przewidziano dla uczestników zadania umysłowe, fizyczne i kreatywne, na kilku poziomach trudności. Aplikacja sprawnie prowadzi zespoły przez zadania, z jednej strony dając im szanse na zdobywanie punktów i wspinanie się coraz wyżej w tabeli wyników, a z drugiej strony umożliwiając poszerzanie wiedzy na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju i pozostawianie swojego własnego śladu dla bardziej zrównoważonej przyszłości nas wszystkich.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy współpracują, aby zrozumieć przesłanie gry i opracować zwinną strategię dla swojego zespołu. Dowiadują się poprzez doświadczenie, że proaktywne myślenie i umiejętności komunikacyjne pomogą im osiągnąć sukces. Aktywne słuchanie i porozumiewanie się w celu dzielenia się pomysłami pomogą im skutecznie stawiać czoła wyzwaniom. Zacznie się rodzić zaufanie, zespoły nauczą się doceniać różne mocne strony ich członków i pracować nad wspólnym celem: uczynieniem tego świata lepszym.

IMPACT to świetna i mądra zabawa! Pozostawia w ludziach poczucie sensu i wspólnoty. A co najważniejsze, uczestnicy w przyjemny sposób dowiadują się o Celach Zrównoważonego Rozwoju oraz o tym, że własnymi postawami mogą poprawić zarówno swój styl życia, jak i stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Pomysł na CSR

W tym programie Twój zespół ma szansę wywierać realny wpływ na naszą planetę, za pośrednictwem fundacji B1G1. Międzynarodowa fundacja B1G1 realizuje projekty pomocowe pogrupowane w trzy pakiety, nawiązujące do Celów Zrównoważonego Rozwoju: Aktywna Gospodarka, Barwne Społeczeństwo, Czysta Planeta, które łącznie obejmują wszystkie 17 Celów (SDGs). Podczas spotkania i wspólnej gry przekazywane są darowizny, które zapewniają namacalny wpływ uczestników już tu i teraz, a zespoły mocniej angażują się w aktywność widząc jej sens dla kreowania bardziej zrównoważonej przyszłości.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Poproś o wycenę