Go Explore!

Zespoły odkrywają wybraną lokalizację za pomocą aplikacji Go Team

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Niezależnie od tego, czy szukasz atrakcji teambuildingowej w światowej klasy muzeum, hotelu, renomowanym obiekcie, w ramach targów czy konferencji - Go Team jest rozwiązaniem! Zespoły wyposażone w tablety z aplikacją Go Team, odpowiadają na pytania i wyzwania dotyczące wybranej lokalizacji. Dostępne w narzędziu mapy offline można dostosować do dowolnego miejsca i kontekstu.

Jeśli chcesz więc zaangażować i nagrodzić swój zespół, wypróbuj na przykład Museum Explorer, Venue Discovery, Art Gallery Explorer, lub weź udział w jednym z naszych tematycznych ćwiczeń zespołowych indoor, takich jak CSI lub Escape Room Challenge.

Wnioski rozwojowe

W Go Explore uczestnicy angażują się we wspólne działania, dowiadując się zarazem o otaczającym ich świecie oraz odkrywając nawzajem swoje mocne i słabe strony. Przywództwo i delegowanie zadań są kluczem do zapewnienia skutecznej pracy zespołu i do pełnego wykorzystania jego talentów. Skorzystaj z tej aplikacji, gdy chcesz ożywić konferencję, zmotywować i zabawić uczestników, połączyć rozproszoną grupę, zadbać o konkretne doświadczenie rozwojowe lub po prostu spędzić miło wspólny czas. Możliwe zastosowania dla Go Explore są nieograniczone: angażowanie pracowników, szkolenia miękkie, inauguracja nowych produktów, event marketing i działania promocyjne oraz sposób na zbieranie opinii. Go Explore to elastyczne narzędzie do motywowania i łączenia zespołów hybrydowych i tych, które pracują zdalnie.

Poproś o wycenę