Go Explore!

Zespoły odkrywają swoją wybraną wewnątrz lokalizację za pomocą aplikacji Go Team

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Niezależnie od tego, czy szukasz wydarzenia w światowej klasy muzeum, hotelu lub miejscu twojego wyboru, czy w ramach wystawy lub konferencji, Go Team jest rozwiązaniem! Uzbrojone w tablety z fabrycznie zainstalowaną aplikacją Go Team, zespoły odpowiadają na pytania i wyzwania w wybranej lokacji. Nasze mapy offline można dostosować do dowolnej lokalizacji i sytuacji.

Idealnie, dla zaangażowania i nagradzania zespołu wypróbuj nasze Museum Explorer, Venue Discovery, Art Gallery Explorer, lub spróbój jednego z naszych tematycznych ćwiczeń zespołowych wewnątrz, takich jak CSI lub Escape Room Challenge, tak wymieniając tylko kilka.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy In Go Team Indoors angażują się i bawią razem podczas nauki kluczowych umiejętności biznesowych. Leadership i przekazywanie obowiązków mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia równoległego działania zespołu i używania jego mocnych stron. Spokojne reagowanie pod presją oraz ocena ryzyka i korzyści są podstawą sukcesu. Użyj tego ćwiczenia, aby ożywić konferencję, zmotywować i zachęcić delegatów, ujednolicić grupę, zbadać konkretne efekty uczenia się lub by po prostu cieszyć się wspólnym doświadczeniem. Aplikacje Go Team Indoors są nieograniczone i rozwijają zaangażowanie pracowników, ulepszają szkolenie personelu, wprowadzanie produktów, marketing i promocje lub zbieranie opinii.

Remote Team Activity

Aktywność dla zdalnych zespołów

Jeśli Twój zespół nie może spotkać się w tym samym miejscu, skorzystaj z wersji online naszych programów, przygotowanych specjalnie z myślą o zdalnych zespołach. To świetny sposób na zaangażowanie, motywację i połączenie osób pracujących z domu. Podczas spotkania online nasi facylitatorzy przeprowadzą Was przez takie doświadczenie. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować wybrane programy do potrzeb Twojego rozproszonego zespołu.

Poproś o wycenę