Flat Out Formula One

Skonstruuj swój własny bolid i weź udział w Formule 1.

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
16 - Nieograniczone

Przebieg gry

Program telewizyjny Top Gear osiągnął sukces międzynarodowy. Przekazanie tematyki motoryzacyjnej w zabawny i zaskakujący sposób okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Podobnie jest z wyzwaniem Flat Out Formula One, które elektryzuje wszystkich uczestników od pierwszej do ostatniej minuty. Na początek uczestnicy muszą zbudować z dostępnych arkuszy kartonu pełnowymiarowy pojazd Formuły 1. Zespoły mierzą się nie tylko z szybko upływającym czasem, ale i z presją otoczenia. W czasie konstruowania pojazdu liczy się dobra komunikacja, sprawne działanie wszystkich członków ekipy i… kreatywność. Drużyny, które sprostały wymaganiom zabawy, przystępują w dalszej części do finałowego Grand Prix. Zwycięzca emocjonującej rywalizacji na torze może być tylko jeden.

Wnioski rozwojowe

Symulacja Flat Out Formula One to test pracy zespołowej. Każdy fan tej pasjonującej dyscypliny sportowej wie, że kluczem do sukcesu jest orientacja na cel i pełne zaangażowanie całego teamu. W tym wyzwaniu jest podobnie. Liczy się dobra synchronizacja, szybka reakcja i podejmowanie najlepszych dla drużyny decyzji. Każdy uczestnik wnosi do gry swoje doświadczenie, i potrzebną do wygranej – chęć zwycięstwa. Dobrze skonstruowany bolid to wynik sprawnej komunikacji w zespole i przemyślanej strategii działania. Miejsce na podium czeka na każdego.

Rekomendacje

Flat Out Formula One to wyjątkowe i innowacyjne wydarzenie team building, w którym każdy jest zaangażowany i koncentruje się na wygranej. Począwszy od konstrukcji, poprzez dekorację, odprawę i wyścigi, poczujesz, że duch drużyny nabiera życia, a ostatni w

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Poproś o wycenę