Haka Action

Wykorzystaj moc świętego tańca maoryskiego.

10 - 20 minuty
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Haka to taniec maoryskich wojowników, który pełni rolę okrzyku wojennego. Prezentuje ich siłę i męstwo, które mają odstraszyć każdego wroga. Jej popularność wzrosła za sprawą nowozelandzkiej drużyny rugby All Blacks, która wykonują ją przed każdym swoim meczem. Ten święty taniec prezentuje się również przy okazji szczególnych wydarzeń oraz stanowi formę powitania ważnych gości. Jak to wygląda? W Haka Action uczestnicy uczą się pod okiem instruktorów: słów, znaczeń i ruchów tańca, po to aby wykonać wspólny występ. Całość przyprawia zawsze o gęsią skórkę swoją mocą i energią. Icebreaker można przeprowadzić w pomieszczeniach zamkniętych lub na świeżym powietrzu w ramach przełamywania lodów na wspólnej konferencji firmowej czy wydarzeniu integracyjnym.

Wnioski rozwojowe

Haka Action to wspaniały sposób na zaangażowanie wszystkich uczestników eventu, których zachęca się do porzucenia wszelkich hamulców i przyjęcia otwartej postawy. W tak sprzyjających warunkach wszyscy mają szansę uwolnić swoje emocje. A wszystko po to, by choć na chwilę poczuć luz i odprężenie. Większe grupy można podzielić na więcej zespołów, które będą mogły ze sobą rywalizować. Wygrywa ten najgłośniejszy i najbardziej zaangażowany.

Rekomendacje

Haka Action sprawiła, że wszyscy wstali na nogi, byli pełni energii, śmiali i uśmiechali się.

Roche

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Poproś o wycenę