ibuild

Rozgrzej komunikację w Twoim zespole... do czerwoności!

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

W tej niezwykle angażującej aktywności uwaga wszystkich jest skupiona na właściwym przepływie informacji, czyli doskonaleniu komunikacji i współpracy pomiędzy działami. Każdy uczestnik odgrywa ogromną rolę w sukcesie swojego zespołu. Uczestnicy działają w podgrupach i otrzymują konkretne role w ściśle określonym kanale komunikacji. Celem dla wszystkich jest zbudowanie repliki modelu z bardzo prostych elementów, realizując wybraną strategię porozumiewania się i przy ściśle określonych ramach czasowych.

Wnioski rozwojowe

iBuild jest dynamicznym, integrującym doświadczeniem, które realizuje konkretne cele, pokazujące wagę używanego języka, bieżącej informacji zwrotnej i empatii w porozumiewaniu się, szczególnie w środowiskach różnorodnych i wielokulturowych. Surowe zasady komunikacji w grze są wprowadzone wyłącznie po to, aby pokazać pułapki w przekazie informacji. iBuild jest świetnym narzędziem do wzmacniania komunikacji wewnętrznej pomiędzy zespołami czy działami w firmie, ale także w komunikacji z klientem. Grę iBuild najlepiej podsumować jest jest omówieniem tego doświadczenia z uczestnikami, aby wykorzystać to przeżycie do wyciągnięcia wniosków i wdrożenia usprawnień w komunikacji zespołów.

Rekomendacje

IBuild był niewiarygodnie skutecznym sposobem skupienia się na tym, w jaki sposób używamy języka zarówno w mowie, jak i poprzez nasze ciała. Super zabawa i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy bardziej świadomi sposobów, w jakie wchodzimy ze sobą w interakcję.

Ferring

Poproś o wycenę