ibuild

Sprowokuj komunikację zespołową

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

W tej wysoce zajmującej aktywności uwaga jest skupiona na komunikacji i współpracy pomiędzy działami. Każdy uczestnik odgrywa ogromną rolę w sukcesie swojego zespołu. Uczestnicy zostają podzieleni na małe grupy i otrzymują konkretne role w łańcuchu komunikacji. Celem jest zbudowanie modelu z bardzo prostych elementów, kierując się wybraną strategią w określonych ramach czasowych.

Wnioski rozwojowe

ibuild jest jednoczącym doświadczeniem z konkretnymi wynikami nastawionymi na ważność języka, informację zwrotną i kreowanie od podstaw strategii. Surowe zasady są zaprojektowane wyłącznie po to, aby podkreślać główne założenia dokładnego przekazywania informacji. Ibuild jest świetną drogą do wzmocnienia wewnętrznej komunikacji pomiędzy różnymi zespołami czy departamentami w firmie, a także w komunikacji z klientem. Aktywność Ibuild jest zakańczana podsumowaniem, w którym uczestnicy zostają nakłonieni do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wnioskami.

Related Testimonial

IBuild był niewiarygodnie skutecznym sposobem skupienia się na tym, w jaki sposób używamy języka zarówno w mowie, jak i poprzez nasze ciała. Super zabawa i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy bardziej świadomi sposobów, w jakie wchodzimy ze sobą w interakcję.

Ferring

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

This product is ideally suited to a guided post-event debrief. To enhance the learning and make this activity even more meaningful conclude your experience with our unique purpose-built app. A customised debrief using Team Assessment Tool will bring lasting results and quantifiable returns, fostering team cohesion, individual personal growth, skills development, and thereby driving performance. Find Out MorePoproś o wycenę