ibuild

Sprowokuj komunikację zespołową

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

W tej wysoce zajmującej aktywności uwaga jest skupiona na komunikacji i współpracy pomiędzy działami. Każdy uczestnik odgrywa ogromną rolę w sukcesie swojego zespołu. Uczestnicy zostają podzieleni na małe grupy i otrzymują konkretne role w łańcuchu komunikacji. Celem jest zbudowanie modelu z bardzo prostych elementów, kierując się wybraną strategią w określonych ramach czasowych.

Wnioski rozwojowe

ibuild jest jednoczącym doświadczeniem z konkretnymi wynikami nastawionymi na ważność języka, informację zwrotną i kreowanie od podstaw strategii. Surowe zasady są zaprojektowane wyłącznie po to, aby podkreślać główne założenia dokładnego przekazywania informacji. Ibuild jest świetną drogą do wzmocnienia wewnętrznej komunikacji pomiędzy różnymi zespołami czy departamentami w firmie, a także w komunikacji z klientem. Aktywność Ibuild jest zakańczana podsumowaniem, w którym uczestnicy zostają nakłonieni do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wnioskami.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Related Testimonial

IBuild był niewiarygodnie skutecznym sposobem skupienia się na tym, w jaki sposób używamy języka zarówno w mowie, jak i poprzez nasze ciała. Super zabawa i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy bardziej świadomi sposobów, w jakie wchodzimy ze sobą w interakcję.

Ferring

Poproś o wycenę