Haute Couture

Zespoły tworzą i spacerują po wybiegu ze swoją kolekcją

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
50 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy pozwalają, aby ich wyobraźnia i kreatywność rozrosły się, uwalniając ukryte umiejętności projektowania, w trakcie tworzenia kolekcji na wybieg. Zespoły otrzymują budżet, papier, strzępy materiału, agrafki, nożyczki oraz wszystkie inne narzędzia potrzebne do stworzenia kolekcji. W krótkim czasie zespoły muszą zaprojektować kolekcję mody, korzystając z ograniczonych zasobów. Kulminacją tej aktywności są zespoły kroczące po wybiegu w swoich kreacjach.

Wnioski rozwojowe

Praca zespołowa, efektywne zarządzanie i wspólna wizja to niezbędne składniki do stworzenia zwycięskiej kolekcji mody. Zespoły posiadają ograniczoną ilość czasu na rozwinięcie i opracowanie choreografii na wybieg, dlatego dokładna alokacja ról z uwzględnieniem indywidualnych mocnych stron poszczególnych osób ma kluczowe znaczenie. Haute Couture to ambitne, ale zabawne ćwiczenie, dzięki któremu zespoły zbudują trwałe wspomnienia i lepiej zrozumieją znaczenie kreatywności i innowacji.

Rekomendacje

Haute Couture jest żywe i przyjemne. Podkreśliło znaczenie pracy zespołowej i zrozumienia nawzajem swoich mocnych stron.

Zara

Poproś o wycenę