Escape the Maze

Pełna akcji, wspomagana przez GPS gra ewakuacyjna, która rzuca wyzwanie zespołom, by zrewolucjonizowały swoją drogę do rzeczywistości.

1 - 3 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zespoły nawigują w „rzeczywistym” świecie przygód, aby uciec przed „wirtualnym światem” przedstawionym w interfejsie tabletu. Uzbrojeni i posiadający „Action Pack” pełen ważnych gadżetów uczestnicy muszą szyfrować swoją drogę przez wiele sektorów gier i wirtualnych punktów kontrolnych. Każdy sektor jest projektowany tak, aby testować dynamikę zespołu i kwestionować zdolność uczestników do skutecznej komunikacji podczas trwania gry. Zespoły ścigają się w terenie, docierając do punktów kontrolnych GPS, a kolejne układanki, zagadki i ukryte punkty kontrolne są stopniowo odtajniane, aby umożliwić wyjście i ucieczkę z labiryntu. Odpowiedzi i wybory, które zespoły podejmują, otwierają sekretne trasy alternatywne ze „skrótami” dla wnikliwych i "objazdami" dla tych, którzy nie mają tyle szczęścia! Ze względu na ilość zasobów i pomocy, które można wybrać, i które rzeczywiście wpłyną na ich postęp, każda decyzja ma konsekwencje.

Wnioski rozwojowe

Szybka i interaktywna przygoda w wirtualnym świecie. Rozwiązywanie problemów to dopiero początek, zespół będzie musiał ściśle współpracować, podkreślać pracę zespołową, podejmować decyzje pod presją, ufać, przewodzić, oraz uczyć się poprzez doświadczenie. Escape the Maze można traktować jako ćwiczenie oparte na rywalizacji, w którym kluczową rolę odgrywają odpowiedzialność, komunikacja i zarządzanie czasem. Dla wspólnego efektu uczenia się zespoły mogą podchodzić do sektorów w tym samym czasie, dzieląc się nauką z sukcesów i porażek w miarę osiąganych postępów lub korzystając z narzędzi wbudowanych w aplikację. W obu przypadkach zespoły muszą ze sobą współpracować, aby się uratować.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Poproś o wycenę