Hole in One

Zespoły projektują i budują pole golfowe z jedzenia, które potem rozdają.

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
18 - Nieograniczone

Przebieg gry

Golf zawsze był popularnym sportem wśród ludzi biznesu, którzy networkują zarówno na polach, jak i w salach konferencyjnych. Zamieniliśmy ten czcigodny sport w jego zabawną i wciągającą mini wersję, która pozwala wszystkim zaangażować się w znaczący sposób.

Dzięki Hole in One uczestnicy pracują w zespołach, aby zaprojektować i zbudować wymagające pole do minigolfa, na którym na koniec zagrają w konkurencyjnym i zabawnym turnieju. Zespoły projektują swoje pole przy użyciu dostępnych materiałów. Wyzwanie polega na tym, że każdy dołek musi być skonstruowany tak, aby był zabawny, wymagający i koncepcyjnie inny. Każda drużyna będzie również odpowiedzialna za zaprojektowanie i skonstruowanie własnego kija golfowego, którego będzie używać w turnieju finałowym, gdzie zagrają wszystkie dołki i uzyskają wynik.

Wnioski rozwojowe

Hole In One to energetyzujące ćwiczenie, w którym wszyscy angażują się we wszystkie aspekty odpowiadania na trudne pytania, kreatywnego projektowania i budowania kursu, aby spróbować swoich sił w grze. Kreatywność i pomysłowość wystrzeliwują! Umiejętność komunikacji i zarządzania projektami jest wykorzystywana podczas projektowania pola do minigolfa. Uczestnicy bawią się i czują się świetnie dając!

Pomysł na CSR

Po evencie team buildingowym jedzenie zostanie przekazane wybranej, lokalnej fundacji charytatywnej. Uczestnicy mogą zostać poproszeni o przyniesienie żywności na spotkanie w celu przekazania darowizny lub alternatywnie, produkty suche i te w puszkach mogą być dostarczone w ramach budżetu donacji.

Rekomendacje

Wszyscy dobrze się bawili, tworząc ich pole golfowe i wyszli czując się świetnie, ponieważ byli w stanie ofiarować razem.

Cisco International

Poproś o wycenę