Animate

Zamień zespół w zgraną ekipę zdjęciową i stwórz film animowany

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - 100

Przebieg gry

Czy słyszeliście o animacji poklatkowej? Jest to technika animacyjna, która polega na przesuwaniu obiektu w małych odstępach i fotografowaniu każdego kroku, aby stworzyć iluzję ruchu, odtwarzając sfotografowane klatki w ciągłej sekwencji. Animate to zabawny i kreatywny program teambuildingowy, oparty na tej niesamowitej technologii.

Grupy mają za zadanie stworzyć unikalną filmową sekwencję na konkretny temat przy użyciu właśnie tej techniki. Animate rozpoczyna się od stworzenia przez zespoły „storyboardów”– ostatecznych i pożądanych wersji wymyślonego dzieła. Następnie w specjalnie przygotowanym mini-studiu animacji zespoły nagrywają cyfrowo swoje obiekty, przechodząc powoli przez kolejne etapy. Po zakończeniu zadania zespół odtwarza wideo, aby zobaczyć, jak ich animacja ożywa. Daje to uczestnikom satysfakcję, często również rozbawia, bo efekty ich pracy bywają wręcz komiczne.

Wnioski rozwojowe

W Animate każdy ma do odegrania rolę. Wszyscy filmowi twórcy mogą potwierdzić, że komunikacja, planowanie i koordynacja działań są niezbędnymi elementami pracy nad filmem. Animate pomaga w realizacji celów biznesowych, wprowadzaniu nowych produktów i komunikacji kluczowego przesłania w zabawny i prowokujący do myślenia sposób.

Temat programu Animate może być dostosowany do Twojego zespołu, projektu lub firmy. Wspólnie ustalamy kwestie ogólne, ale ostateczny kształt fabuły jest ograniczony tylko wyobraźnią danego zespołu. Frank Capra powiedział kiedyś, że „w robieniu filmów nie ma żadnych zasad. Są tylko grzechy. A grzechem głównym jest nuda”. W Animate uczestnicy mają swobodę rozwijania kreatywnego myślenia i współpracy oraz dzielenia się swoimi innowacyjnymi pomysłami.

Rekomendacje

Wielkie PODZIĘKOWANIA dla zespołu za event "Animate", który był naprawdę wyjątkowy. Uczestnicy wrócili do domów zadowoleni, pamiętając o wyjątkowości Investec i kojarząc tę nazwę z pasją i energią.

Investec Bank

Poproś o wycenę