Animate

Zespoły tworzą cyfrową sekwencję, przy uzyciu animacji poklatkowej

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - 100

Przebieg gry

Czy znasz animację poklatkową? Jest to technika przesuwania obiektu w małych odstępach i fotografowaniu każdego kroku, aby stworzyć iluzję ruchu odtwarzając sfotografowane klatki w ciągłej sekwencji. Animate to zabawne i kreatywne ćwiczenie z zakresu team building, oparte na tej niesamowitej technologii poklatkowej.

Grupy mają za zadanie stworzyć unikalną cyfrową sekwencję na konkretny temat, używając animacji poklatkowej. Animate rozpoczyna się od stworzenia przez zespoły „storyboardów” ostatecznej i pożądanej animacji poklatkowej. Następnie, w swoim studiu animacji zespoły nagrywają swoje obiekty cyfrowo, przechodząc powoli przez kolejne etapy swojej sekwencji. Po zakończeniu zadania zespół odtwarza wideo, aby zobaczyć, jak ich animacja poklatkowa ożywa, co daję satysfakcję i często wręcz komiczne rezultaty.

Wnioski rozwojowe

W Animate każdy ma do odegrania rolę. Każdy twórca filmu może potwierdzić że, komunikacja, planowanie i koordynacja są niezbędnymi elementami tworzenia filmu. Animate pomaga w realizacji celów biznesowych, wprowadzaniu nowych produktów i kluczowych przesłań w zabawny i prowokujący do myślenia sposób.

Temat ćwiczenia Animate może być dostosowany do Twojego zespołu, projektu lub firmy. Temat ustala ogólnik, ale opcje fabuły/wiadomości są ograniczone tylko wyobraźnią każdego zespołu. Tak jak powiedział Frank Capra: „W robieniu filmów nie ma żadnych zasad. Są tylko grzechy. A grzech główny jest nudny”. W Animate uczestnicy mają swobodę rozwijania swojego kreatywnego myślenia i współpracy oraz dzielenia się swoimi innowacyjnymi pomysłami.

Related Testimonial

Wielkie PODZIĘKOWANIA dla ciebie i twojego zespołu za to, że wydarzenie The Animate było naprawdę wyjątkowe. Myślę, że kandydaci wrócili do domów z tak samo dobrym wrażeniem o Investec i naszej „odrębności”. Dobrze rozumiesz Investec, a twoja pasja i ener

Investec Bank

Poproś o wycenę