Knowing Me Knowing You - Online

Sympatyczny wirtualny ice breaker

30 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Knowing Me Knowing You to lekka, zdalna aktywność teambuildingowa, mająca na celu nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji w Twoim zespole.

Ćwiczenie rozpoczyna się od rozgrzewki, która ma zachęcić uczestników do pierwszego wyzwania: zadaniem poszczególnych osób jest uzbieranie jak największej liczby zawodowych i prywatnych podobieństw z innymi graczami. Starannie przemyślana struktura rozgrywki utrzymuje energię na wysokim poziomie.

Całość składa się z trzech rund. Pomiędzy każdą rundą uczestnicy wracają do pokoju głównego na szybką sesję podsumowującą, która umożliwia podzielenie się odkryciami o nawiązanych połączeniach na forum całej grupy. Gracze następnie są wysyłani na drugą rundę w innym składzie zespołów, dzięki czemu każdy może mieć interakcje z większą liczbą osób.

Uczestnicy ponownie szukają podobieństw, aż do ostatniego dzwonka. Efektem spotkania jest stworzony przez samych graczy zestaw odkrytych cech wspólnych, który można udostępnić ludziom, aby ułatwić im ponowne kontakty w miejscu pracy.

Wnioski rozwojowe

Relacje mają znaczenie, a znający się i darzący sympatią współpracownicy są cennym zasobem każdej organizacji. Knowing Me Knowing You pomaga budować wspólną płaszczyznę między ludźmi, wydeptując ścieżki do dzielenia się informacjami i najlepszymi praktykami, które mają bezpośredni wpływ na wyniki firmy.

Koncentrując się na różnorodności i integracji, Knowing Me Knowing You celebruje różnice, jednocześnie zwracając uwagę uczestników na wspólne wartości. Kluczem do sukcesu jest aktywne słuchanie, dzięki któremu odkrywać można podobieństwa i ciekawostki o współpracownikach. Gracze uczą się również zwięzłej komunikacji w świecie online, aby ich przekaz był jasny i zrozumiały, mimo ograniczeń.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę