Bridging The Divide

Poznaj wymagania klienta i możliwości wykonawcy

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
24 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy naszego wyzwania mają za zadanie zbudować gigantyczny most zgodnie z wymaganiami klienta. W ściśle określonych ramach czasowych mierzą się z ograniczonymi zasobami i barierami komunikacyjnymi. Każda drużyna występuje w podwójnej roli – klientów i wykonawców. Ci pierwsi projektują wyznaczoną cześć konstrukcji, a wykonawcy budują zlecone części mostu zgodnie z dostarczonymi im wytycznymi. Mosty są projektowane, dekorowane i brandowane przez każdy zespół, a nagrody przyznawane są za najbardziej kreatywny projekt inżynierski, najlepszy branding i najbardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Konstrukcja musi być wystarczająco duża, solidna i stabilna, aby w finale zdalnie sterowany samochód mógł po niej swobodnie przejechać.

Wnioski rozwojowe

Bridging the Divide jest aktywnością zespołową o dużym potencjale rozwojowym, wymagającą od uczestników wykorzystania umiejętności kierowania projektami, zarządzania działaniami pod presją czasu oraz właściwego rozpoznania potrzeb i wymagań klientów. Ostateczny cel naszego team buildingu jest w pełni efektem współpracy, którą determinuje jakość komunikacji w rozproszonym zespole. Zaskakujące jest to, jak wiele możecie dowiedzieć się o sobie w trakcie tej aktywności.

Rekomendacje

Zespoły rozpoczęły od zaprojektowania mostu przez networking, aby odkryć, kim są ich dostawcy i klienci, a następnie skupili się na budowie elementów mostu. Wszyscy osiągnęli wspaniały wynik. Znacznie przekroczyło to nasze oczekiwania - kompleksowe i saty

Unilever

Poproś o wycenę