Bridging The Divide

Współpraca zespołowa w celu zbudowania mostu

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
24 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy naszego wyzwania mają za zadanie zbudować gigantyczny most zgodnie z wytycznymi. W ściśle określonych ramach czasowych mierzą się z ograniczonymi zasobami i barierami komunikacyjnymi. Każda drużyna występuje w podwójnej roli – dostawców i klientów. Jako klienci projektują osobną cześć konstrukcji, a jako dostawcy budują most zgodnie z dostarczoną wizualizacją. Konstrukcja składa się z części sektorów. Musi ona być wystarczająco duża, solidna i stabilna, aby w finale zdalnie sterowany samochód mógł po niej swobodnie przejechać.

Wnioski rozwojowe

Bridging the Divide jest aktywnością dla zespołów o dużym potencjale rozwojowym, wymagającą od uczestników wykorzystania umiejętności zarządzania projektami, zarządzania sobą w czasie oraz budowy dobrych długofalowych relacji z Klientami. Ostateczny cel naszego teambuildingu jest w pełni efektem współpracy, którą determinuje jakość komunikacji w zespole rozproszonym. Zaskakujące jest to, jak wiele możecie dowiedzieć się o sobie w trakcie tej aktywności.

Related Testimonial

Zespoły rozpoczęły od zaprojektowania mostu przez networking, aby odkryć, kim są ich dostawcy i klienci, a następnie skupili się na budowie elementów mostu. Wszyscy osiągnęli wspaniały wynik. Znacznie przekroczyło to nasze oczekiwania - kompleksowe i saty

Unilever

Poproś o wycenę