Meditainment LIVE!

Interaktywne audio wizualne przeżycie relaksacji, w celu skupienia umysłu.

30 - 40 minuty
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
3 - 100

Przebieg gry

To interaktywna metoda skupienia uwagi uczestników konferencji w całości na jej przekazie. Umiejętność oczyszczenia umysłu i koncentracji na zadaniu to stan, do którego każdy powinien dążyć, aby osiągnąć sukces. Z Meditainment jest to możliwe dla każdego. Trwająca 25 minut forma relaksacji opiera się na technikach medytacji, które przeniosą uczestników eventu do zupełnie innej rzeczywistości. To błoga dawka odprężenia, która zostanie z Wami na bardzo długi czas.

Wnioski rozwojowe

Biorąc udział w ważnych wydarzeniach firmowych, często jesteśmy „zaaferowani” problemami zawodowymi, prywatnymi, a do tego nasze głowy są nieustannie bombardowane zbędnymi informacjami, które zagłuszają naszą uwagę na tym co najważniejsze. W Meditainment chodzi o to, by na moment się odprężyć i oczyścić swój umysł od spraw, które powinny zejść na drugi plan. To potrzebne, aby odpowiednio się skupić i czytelnie odebrać treści przekazywane na konferencji.

Rekomendacje

Relaksujące, medytacyjne doświadczenie. Umożliwiło wszystkim skupienie się i maksymalne wykorzystanie konferencji. O wiele skuteczniejsze niż początkowo oczekiwaliśmy.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Poproś o wycenę