The Phoenix Project

Gra dla Hybrydowych Zespołów

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

The Phoenix Project to hybrydowy program, w którym uczestnicy spotykający się stacjonarnie, łączą siły z kolegami z innych lokalizacji. Zespoły współpracują, by dotrzeć do punktów kontrolnych i odblokować je, w celu odzyskania dwunastu złotych piór i ujawnienia miejsca, gdzie znajduje się gniazdo Feniksa. Uczestnicy spotykający się na żywo wcielają się w „Łowców”, przemieszczając się po terenie kierowani aplikacją GPS. Natomiast uczestnicy w biurze lub pracujący z domu, przyjmują role „Zbieraczy”, którzy wykonują wyzwania pojawiające się na ekranie tableta w punktach kontrolnych. Udane posunięcia ujawniają wskazówki, a potknięcia mogą przekładać się na konieczność dalszego inwestowania. Tylko dzięki wspólnej pracy całego zespołu gracze mogą zakończyć swoją podróż i zdobyć wymagane punkty. Zwinne zespoły, które potrafią szybko dostosowywać się do zmieniających się okoliczności i umieją sprawnie się komunikować niezależnie od zawirowań i nowych ról, z pewnością odniosą sukces!

Wnioski rozwojowe

The Phoenix Project to zabawny i angażujący program budujący zespoły. Aby osiągnąć cel w grze, uczestnicy muszą opracować zwinną strategię współpracy, która najlepiej wykorzysta kompetencje fizycznego i wirtualnego zespołu. Dla skutecznego gromadzenia i dzielenia się informacjami wymagana jest ciągła interakcja członków zespołu i trafne zrozumienie swoich ról. Czas jest zasobem ograniczonym. Przygotowanie efektywnej strategii, by zmaksymalizować liczbę punktów, nie tracąc przy tym wszystkich złotych piór, wymaga jasnej komunikacji i współpracy. The Phoenix Project to idealna gra, która ponownie połączy zespoły pracujące w wielopoziomowym rozproszeniu.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Poproś o wycenę