Puppet Masters

Zostań władcą marionetek!

2 - 3.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
15 - Nieograniczone

Przebieg gry

Z pewnością wszyscy widzieliście ogromne marionetki paradujące na boiskach futbolowych albo arenach olimpijskich. Dzięki Puppet Masters możecie sprawdzić, ile wysiłku wymaga stworzenie i ożywienie tych gigantów. Podczas wyzwania musicie tak poruszać marionetkami, aby te wykonały z pozoru proste czynności. W tym celu każdy zespół zamienia się w „ośrodek nerwowy” kontrolujący ruchy wielkiej kukły, a wszystko po to, by zabłysnąć przed widzami swoim występem. Gra mobilizuje wszystkich uczestników wyzwania, przewidując dla każdej osoby jasno określone zadanie do zrealizowania.

Wnioski rozwojowe

Puppet Masters to unikalna integracja, która angażuje wszystkich uczestników w konstruowanie, a następnie poruszanie marionetkami. Zmuszenie ich do wykonania najprostszych czynności wymaga perfekcyjnej współpracy i komunikacji zespołowej. Marionetki to narzędzie do budowania relacji w każdym teamie. W trakcie zabawy trzeba wykazać się odpowiedzialnym podejściem do swojego zadania, bo rzutuje ono na efekt końcowy, z którego rozliczany jest cały zespół.

Pomysł na CSR

Dodatkową wartością tego programu staje się możliwość włączenia elementów CSR. Stworzone przez uczestników marionetki można wykorzystać np. w akcjach charytatywnych, organizując przedstawienie dla dzieci w szpitalach, przedszkolach czy innych instytucjach.Rekomendacje

Rzeczy, których nauczyliśmy się z Puppet Masters, stały się dla nas ważną metaforą, dzięki której możemy przywrócić świadomość znaczenia pracy zespołowej i podejścia Walk to Talk w zespole.

British American Tobacco

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę