Situation Room

Przejmij dowodzenie i kontrolę

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
6 - Nieograniczone

Przebieg gry

Situation Room to bardzo zajmująca gra biznesowa. Oglądając serię filmów instruktażowych, zespoły otwierają kilka walizek, aby odkryć wyzwania i zasoby do rozwiązania dochodzenia Special Operations dotyczącego organizacji przestępczej.

Event jest napędzany przez Video Briefs, które są dostarczane w ustalonych momentach podczas trwania programu, tak aby skopiować aktualizację statusu w czasie rzeczywistym. Zegar wskazuje zespołom czas pozostały do następnej aktualizacji. Zawierająca zamknięte schowki teczka (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA) ma kluczowe znaczenie w programie. Po otwarciu każda skrytka odkrywa zespołom wyzwania oraz zasoby do oceny i rozwiązania, aby mogli przesłać informacje do działania dla „Specjalnych Opcji”. Bezpieczne urządzenie (iPad i Situation Room APP) zapewnia połączenie ze „Specjalnymi Opcjami” dla zespołów, które mogą w ten sposób przesłać swoje odkrycia.

Wnioski rozwojowe

W Situation Room zespoły mają za zadanie myśleć strategicznie i stosować zręczne metody pracy, aby połączyć odpowiednie osoby i informacje we właściwym czasie. W rezultacie uczestnicy rozwiną zrozumienie i uznanie dla ważnej roli, jaką odgrywa komunikacja krzyżowa w sytuacyjnym leadership oraz wysoka wydajność pod presją.

Wciągający temat i starannie zaprojektowana różnorodność wyzwań zapewniają pełne zaangażowanie wszystkich uczestników oraz wyraźny rozwój i zrozumienie indywidualnych mocnych i słabych stron, dynamiki zespołu i siły pracy zespołowej.

Rekomendacje

Nasz zespół wziął udział w The Situation Room w ramach naszej corocznej konferencji, której celem jest rozwój przywództwa sytuacyjnego i strategicznego myślenia. Wydarzenie to było wielkim sukcesem. Refleksja, którą zakończyliśmy to doświadcznie, a i sama gra, nie miały sobie równych! Dziękujemy!

PZ Cussons

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę