Summit Challenge

Sięgając po Szczyt

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Kierowane przez aplikację mobilną, zespoły wchodzą w role Ekip Ekspedycyjnych w tej wieloetapowej wyprawie. Zabawne i wciągające wyzwania dają możliwość zbierania punktów i przenoszą uczestników na coraz wyższe poziomy wyzwania oraz stawiają ich w coraz to nowych rolach. Wspinacze i lider wyprawy muszą połączyć ze sobą różne informacje oraz instrukcje. Ostatecznym celem jest pomyślne pokonanie wspinaczki z obozu bazowego na szczyt – i oczywiście zrobienie pamiątkowego „selfie” na górze. Summit Challenge to łatwa do adaptacji gra, którą można dostosować do specyfiki klienta i uwzględnić pytania firmowe, wplatając je w scenariusz wyprawy.

Wnioski rozwojowe

Wcielając się w rolę wirtualnego zespołu ekspedycyjnego w tej zabawnej, ale bardzo dynamicznej symulacji, uczestnicy w pełni angażują się w powierzone zadanie i stają się coraz bardziej skuteczni w swoich zdalnych drużynach. Efektywna komunikacja, szybkie podejmowanie decyzji i planowanie strategiczne, przy uwzględnianiu ryzyka i potencjalnych korzyści, stanowią ważne elementy uczenia się w tej rozgrywce. Wspólne doświadczanie kreatywności i działanie wokół wspólnego celu, jakim jest zdobycie szczytu – to empiryczne doświadczenie zespołowe, które można doskonale przenieść na pracę zespołów w realnych warunkach biznesowych.

Pomysł na CSR

Zapytaj nas o element CSR, który możemy dodać do tej aktywności, aby wzmocnić wpływ tego eventu na otoczenie i środowisko, w którym funkcjonujemy.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Related Testimonial

Bardzo dziękujemy za rozgrywkę Summit Challenge. To było bardzo przyjemne i wciągające doświadczenie. Bardzo fajny też były końcowy akcent z pomocą charytatywną. Prosimy o przekazanie naszych podziękowań również całemu zespołowi facylitatorów, praca z Wami to czysta przyjemność!

Adam Masters
L’Oreal Asia Pacific

Poproś o wycenę