The Domino Effect

Zespoły używają komunikacji, planowania i współpracy, aby stworzyć ogromne arcydzieło z domino.

30 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
6 - 150

Przebieg gry

W The Domino Effect, każdy zespół ma za zadanie stworzyć swoje własne gigantyczne arcydzieło z Domino, z własnymi zawiłościami i adaptacjami. Pierwsza część aktywności wymaga, aby zespoły rywalizowały o różne przedmioty, takie jak żarówki, książki, piłki i szpilki, które zostaną później włączone do ich kreacji z domina. Następnie zespoły otrzymują domino i inne zdobyte materiały, aby zbudować arcydzieło. Każda część układanki każdego zespołu jest bardzo ważna. Koordynacja i połączenie między poszczególnymi elementami domina każdego zespołu, zapewni ostateczny sukces całej grupy.

Wnioski rozwojowe

Kto będzie miał bardziej stabilną rękę? Dobre pomysły na kreatywność i innowacje? Czy Twój zespół będzie w stanie zaprogramować działanie każdego elementu, a może przetestowanie ich przed finałowym pokazem jest dobrym pomysłem! W The Domino Effect współpraca wewnątrz zespołu jest niezbędna, aby zaplanować, zaprojektować i zbudować kreatywne, unikalne domino. Zespoły muszą przetestować, a następnie raz jeszcze przetestować swoją pracę, co świetnie uwypukla znaczenie procesu ulepszania. W związku z tym przy konstruowaniu finalnej, wielkiej kreacji niezbędna jest współpraca i skuteczna komunikacja pomiędzy zespołami, aby zapewnić, że efekt końcowy każdego zespołu będzie łączył się z pracą innych zgodnie z zamierzeniami.

Related Testimonial

Domino Effect to gra team buildingowa z głębokimi efektami uczenia się, które łatwo dostosować do codziennych sytuacji w pracy. Podsumowanie po wydarzeniu zmienia tę grę z popularnej rozrywki w sposób uczenia się.

Karin Taalik
Elektrilevi, Estonia

Poproś o wycenę