Game Day w Brazyli z Bot Creations

Opublikowano 23 wrz 2018 przez Alain Segers

Bot Creations został zaprezentowany na trzecich Game Day w Brazylii. Game Day jest dniem darmowego testowania gier, organizowanym przez Conquistar - Catalyst Brazil, który jest członkiem Integração Group. W trakcie majowych Game Day zostały zaprezentowane trzy nowe gry, a jedną z nich był zupełnie nowy "Bot Creation".

Bot Creations at Game Day

Bot Creation to gra teambuildingowa, w której zespoły projektują i budują robota. Aby osiągnąć sukces, robot musi posiadać specjalne atrybuty oraz musi być w stanie osiągnąć pewne cele przeciwko robotom innych zespołów.

Dotykający tematyki myślenia projektowego, Bot Creation uczy zespoły projektowania w konkretnym celu. Jakich części powinniśmy użyć, aby robot był w stanie zrealizować zadania od ręki? Posiadając limitowane zasoby, zespoły zostają zmuszone do użycia prostych innowacji w trakcie realizowania zadania. Ponieważ robot musi zostać przetestowany i zmodyfikowany w celu osiągnięcia efektywnie działającego robota, proces wspólnego podnoszenia umiejętności zostaje ulepszony.

Game Day Brazil

Bot Creation może zostać dopasowany do upragnionych rezultatów nauczania. Od wspólnych wyzwań, w których roboty pracują wspólnie, aby osiągnąć cel, po te oparte na rywalizacji między nimi. Weźmy za przykład zadanie wypychania się z ringu w stylu Sumo. Podobnie jak zręczność i gibkość w rywalizacji z ich mniej zręcznymi, większymi przeciwnikami, może zdecydować, że zwycięzcą zostanie mniejszy, bardziej zręczny robot.

Bot Creations at Game Day

W trakcie Game Day, finałowym zadaniem dla wszystkich Bot Creators był wyścig dookoła toru z przeszkodami. Ponownie, nie była wymagana tylko duża prędkość uzyskana z dużego napędu. Zręczność i łatwość sterowania przez przeszkody była bardzo ważną częścią projektu.

Uczestnicy Game Day okrzyknęli Bot Creations projektem "na teraz". Jest to zajmująca i przyjemna aktywność teambuildingowa, która sprawdza efektywną komunikację, dynamikę zespołu i innowacyjne myślenie, które to są niezwykle ważne w działaniu nowoczesnych zespołów.

Wszystkie opinie klientów