Beat the Box Rescue Santa

Uratuj Mikołaja i spraw, by Święta przyszły na czas!

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Beat the Box Rescue Santa to świąteczna adaptacja naszego nagradzanego bestsellera Beat the Box, do którego wprowadziliśmy świąteczne zagadki! Drużyny mają ograniczony czas na złamanie specjalnego kodu, który zatrzyma odliczanie... Podobnie jak w oryginalnej grze, najważniejszymi rekwizytami uczestników są tajemnicze, aluminiowe skrzynie, stojące przed każdą drużyną. Pierwszym krokiem jest ich otwarcie. W środku zespoły znajdują kolejne pudełka, zawierające kody, szyfry i inne niespodzianki. W ostatecznej rozgrywce uczestnicy znajdują litery. Jeśli ułożą je w odpowiedniej kolejności, odkryją hasło i kod, który doprowadzi ich do celu gry i zatrzyma licznik czasu.

Wnioski rozwojowe

Podobnie jak w Beat the Box, świąteczna wersja Rescue Santa to gra dla wszystkich, wymagająca pełnego zaangażowania każdego, kto bierze udział w rozgrywce. Różnorodność wyzwań wymaga różnych umiejętności i kreatywnych rozwiązań, co powoduje, że scenariusz gry jest mocno nieprzewidywalny i bardzo angażujący.

Podobnie jak w swoim pierwowzorze, wszyscy uczestnicy muszą ze sobą współpracować, aby połączyć rozproszone wskazówki i uzyskać właściwy kod. W trakcie gry kwitnie praca zespołowa, początkowo nieśmiało i dyskretnie, a potem już z coraz większym rozmachem. Beat the Box Rescue Santa to świetny pomysł na przemycenie na świąteczne spotkanie mądrych, zabawnych i wciągających wątków zespołowych, pozostając wciąż w tematyce świąt.

Poproś o wycenę