Commercial Break

Zespoły projektują i produkują reklamę

1.5 - 2.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
7 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Commercial Break zespoły doświadczają fascynującego świata cyfrowej reklamy, tworząc nagradzaną reklamę, od jej streszczenia po końcowy pokaz. Zespoły reprezentują agencje reklamowe, które otrzymują streszczenie celów kampanii. Każdy zespół opracowuje strategię, storyboard i scenariusz przed rozpoczęciem produkcji.

Niektórzy uczestnicy biorą udział w filmowaniu, aktorstwie i makijażu oraz przekazują swoją wiedzę zespołowi. Zespoły przydzielają role. Aktorzy przebierają się i nakładają makijaż. Wyposażeni w sprzęt do filmowania, rekwizyty i klapsy, filmują swoją reklamę. Reklamy są pokazywane grupie, a ceremonia wręczenia nagród dopełnia doświadczenia, w którym doskonałość reklam jest nagradzana i celebrowana.

Wnioski rozwojowe

Commercial Break to świetna zabawa i nieformalny sposób do odkrycia kluczowych problemów w grupie. Streszczenia reklamowe mogą zawierać produkty lub usługi firmy, szydzić z konkurencji lub dostarczać potężnych wewnętrznych informacji na temat pracy zespołowej, wartości lub obsługi klienta.

Zespoły używają kreatywności, skutecznej komunikacji i planowania strategicznego, aby zinterpretować streszczenia w kluczowe przekazy oraz w znaczącą i mocną fabułę. Dynamika zespołu i umiejętności zarządzania projektami są niezbędne do skutecznego zakończenia projektu na czas.

Rekomendacje

Ćwiczenie Commercial Break było absolutnie oszałamiające! Wszyscy są zachwyceni końcowymi rezultatami i profesjonalizmem w przyznawaniu nagród.

Nestlé

Poproś o wycenę