E Choir

Rozgrzewka głosowa by zenergetyzować wirtualne spotkania

30 - 45 minuty
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Nasz internetowy chór nie zna granic: może wziąć w nim udział mały zespół, cały dział lub cała firma! Przeprowadzany jest przez Zoom (lub inną platformę do video-konferencji), więc nie jest tu potrzebny żaden dodatkowy sprzęt poza laptopem i telefonem komórkowym. Ten sprytnie skonstruowany program omija problemy związane z opóźnieniami w transmisji głosu czy całościowym przekazem muzycznym. Uczestnicy pozostają wyciszeni podczas wprowadzenia i treningu i nagrywają swój indywidualny końcowy występ na swoim telefonie, dyktafonie lub WhatsApp. Tworzy to również komfortowe warunki dla tych, którzy czują się niepewnie śpiewając. Kulminacyjny moment a zarazem wspólna celebracja sukcesu następuje już po wydarzeniu - wtedy, gdy uczestnicy otrzymują ostateczną wersję utworu ze wszystkimi głosami starannie zmiksowanymi przez profesjonalnego producenta. Finalny materiał można również zmontować z efektami wizualizacji, aby stworzyć pełny, trwały i zapadający w pamięci wszystkich produkt finalny.

Wnioski rozwojowe

Korzyści z budowania więzi zespołowych są znane od dawna, ale konwencjonalne metody ich realizacji nagle stały się niemożliwe. E-choir to nowa aktywność teambuildingowa powstała z myślą o naszej "nowej normalności”. Ćwiczenie stawia przed zdalnymi uczestnikami wyzwanie, aby wyjść poza postrzegane przez nich ograniczenia i świętować wspólne osiągnięcia. Prowadzeni przez profesjonalnego instruktora, w wyluzowanej atmosferze, nawet najbardziej zahamowane osoby w grupie są zaskoczone tym, co osiągają w tak krótkim czasie. Emisja wspólnego końcowego występu stanowi również potężną próbkę jedności i harmonii grupy i może być imponującym intro lub finałem konferencji czy innego typu spotkania zespołu.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę