Escape the Blizzard Online

Wirtualna gra survivalowa typu "escape".

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zabierz swój zespół w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, gdzie trzeba będzie wykorzystywać praktyczne umiejętności survivalowe, odpowiadać na pytania o dzikiej przyrodzie, robić zdjęcia tematyczne i brać udział w aktywnych wyzwaniach, aby przejść bezpiecznie przez góry. Zespół, który potrafi grać razem do jednej bramki, będzie w stanie razem przetrwać.

Fabuła Escape the Blizzard rozpoczyna się na firmowym wyjeździe w przytulnej górskiej chacie. Nagle beztroski pobyt zostaje zakłócony przez burzę śnieżną. W ciągu zaledwie kilku godzin uczestnicy zostają odcięci od świata, bez prądu i perspektyw pomocy z zewnątrz!

Aby przetrwać, zespoły muszą opuścić chatkę i wyruszyć samodzielnie przez góry, w stronę najbliższej osady. Po drodze stają przed szeregiem wyzwań związanych z przetrwaniem w zimowej dziczy – muszą na przykład wiązać węzły, identyfikować ślady zwierząt, udzielać pierwszej pomocy, wykazać się znajomością specyfiki gór. Zadania prowadzą ich do finalnego wyzwania, w którym drużyny wzywają samolot ratunkowy, aby ten wylądował we właściwym miejscu i zabrał ich bezpiecznie do domu.

Wnioski rozwojowe

Escape the Blizzard to gra, która wspiera we wzmacnianiu odporności psychicznej Twojego zespołu. Scenariusz tego wyzwania został zaprojektowany tak, aby zmobilizować członków zespołu do współpracy. Każda osoba otrzymuje inną część pytania lub rozwiązania i tylko poprzez wymianę informacji i sprawną komunikację zespół może dojść do prawidłowej odpowiedzi. Wciągający temat gry oraz angażujące zadania sprzyjają dyskusji, dają możliwość przytaczania wspomnień z przeszłości, przez co tworzą przestrzeń do poznawania się w zupełnie nowej, autentycznej odsłonie. Ponieważ wyzwania koncentrują się na podstawowych umiejętnościach survivalowych przydatnych w realnym życiu, gracze mają możliwość zdobycia nowej i ciekawej wiedzy na temat przetrwania zimą w górach.

Rekomendacje

Spędziliśmy wspaniały czas, śmialiśmy się, nawiązaliśmy kontakty, i wszyscy naprawdę się tym cieszyli.

Mental Health Innovations

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę