Give Backpack

Zbuduj więzi w zespole pomagając potrzebującym

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Give Backpack to zespołowa aktywność z obszaru CSR, podczas której uczestnicy wykonują różnorodne wyzwania, aby wypełnić plecak różnymi dobrami dla bezdomnych. Angażujące, ale i wymagające zadania są przekazywane zespołom za pomocą specjalnej aplikacji na tablecie. Zespoły wprowadzają swoje odpowiedzi, dodając zdjęcia i filmy ze swoich działań. Po pomyślnym ukończeniu wyzwań zespoły otrzymują nagrody w postaci przedmiotów do wypełnienia plecaków. Przedmioty te obejmują niepsujące się produkty spożywcze oraz artykuły higieniczne. Układ i praktyczność plecaka są kluczowe; zespoły muszą więc spełnić kryteria określone na początku programu. Gdy plecaki są gotowe, ogłaszany jest zwycięski zespół! Zwycięska drużyna otrzymuje dodatkową darowiznę na rzecz godnej przyczyny B1G1. Wypełnione plecaki są przekazywane do organizacji wspierających bezdomnych.

Wnioski rozwojowe

Give Backpack to okazja do zjednoczenia twojego zespołu, ale i szlachetny gest dawania pomocy tym, którzy jej potrzebują. Ten program zachęca do kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Poprzez takie działanie charytatywne, podnosi się poziom zaufania w zespole, buduje się więź i poczucie sensu oraz zwiększa się zaangażowania w zespole. Give Backpack opiera się na pomaganiu potrzebującym, jednocześnie zapewniając grupie wspaniałe, wspólne doświadczenie, które zostaje z nimi na długo po zakończeniu programu.

Pomysł na CSR

Plecaki stworzone przez zespoły w ramach programu Give Backpack są przekazywane osobom bezdomnym za pośrednictwem lokalnej organizacji charytatywnej.

Rekomendacje

Było bardzo miło zobaczyć entuzjazm zespołu KFC. Ogromne podziękowania za wybór nas jako wyznaczonej organizacji charytatywnej - nie tylko plecaki były wspaniałym darem, ale również promocja naszej działalności była naprawdę pomocna. Mamy nadzieję na kolejne realizacje z wami.

Jaz Smith
BA (Hons), DipCouns, MACA, JP

Poproś o wycenę