Global Festival Game

Letni festiwal muzyczny czas zacząć!

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

Drużyny reprezentują grupę przyjaciół jadących na letni festiwal muzyczny. Ich przewodnikiem jest tablet, na którym widoczna jest mapka terenu festiwalowego; mają też dostęp do dedykowanej, festiwalowej strony www. Wyzwania powiązane są na mapie z punktami GPS, do których dotarcie wyzwala zadania i odsłania pytania do uczestników. Teren Festiwalu obejmuje 7 różnych scen, każda z innym gatunkiem muzycznym. Uczestnicy mogą odkryć je wszystkie, rozwiązując zagadki, wyszukując ciekawostki i fakty oraz robiąc zdjęcia i filmiki, przy wykorzystaniu dostarczonych im akcesoriów. Jeśli wykażą się wiedzą, przedsiębiorczością, kreatywnością i rozwiążą zadania, zdobędą punkty dla swojego zespołu. Ekipa z największą liczbą punktów na końcu gry - wygrywa.

Wnioski rozwojowe

Global Festival Game wywołuje wspomnienia i ożywia rozmowy, umożliwiając interakcje z kolegami i budowanie więzi na nieformalnym gruncie. Etapy gry zachęcają uczestników do wglądu i doskonalenia swoich umiejętności oraz usprawniania procesu rozwiązywania problemów. Ucząc się gromadzenia i efektywnego przekazywania informacji, widzą jak usprawniają swoją skuteczność jako zespół, zdobywając jednocześnie ciekawą wiedzę o branży muzycznej. Ograniczony czas i zasoby wystawiają na próbę dynamikę zespołu, zmuszając do kreatywności i szukania szans. Każda strefa daje możliwość przydzielania zadań poszczególnym członkom drużyny, aby sięgać po ich mocne strony i talenty, z korzyścią dla całego zespołu.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Poproś o wycenę