Global Innovation Game

Znajdź nowe pomysły, aby zainwestować

45 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
18 - Nieograniczone

Przebieg gry

Organizuj: karty do gry są rozdawane każdej drużynie, zapewniając równomiernte rozdysponowanie kart obiektów, kart technicznych i kart danych.
Innowacja: członkowie zespołu wybierają kartę każdego koloru i tworzą Inteligentny obiekt, Usługę lub Narzędzie.
Finalizuj: każdy zespół wybiera najlepszy pomysł, zatwierdza wybrany pomysł zespołu i tworzy dwuminutową prezentację, którą zaprezentuje.
Prezentacja: Wszystkie drużyny prezentują swóje pomysły.
Zainwestuj: Zespoły inwestują, a nasz bankier wykłada pieniądze do gry na pomysł, który spodobał mu się najbardziej.

Wnioski rozwojowe

Global Innovation game została opracowana z potrzeby odejścia od codziennych urządzeń technicznych. Jej powstanie zostało zainspirowane przez nasze pokolenie milenijne.


Global Innovation Game powraca do korzeni, przez co sprawia, że wszyscy otwarcie rozmawiają, wprowadzając innowacje i tworząc bez pomocy wyszukiwarek, PowerPointów i ekranów. Global Innovation Game to zabawne i satysfakcjonujące wydarzenie, które zachęca do kreatywności i nagradza tych najbardziej innowacyjnych.

Rekomendacje

The Global Innovation Game jest zarówno zabawna, energetyzująca, jak i naprawdę przydatna, abyśmy wszyscy myśleli i pracowali na różne sposoby i jako część mniejszych zespołów. Wszyscy mieliśmy tak dobry zastrzyk energii wracając za nasze biurka, że tego

Shauna Callagy
Coyne Research

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Poproś o wycenę