Global Innovation Game

Znajdź nowe pomysły, aby zainwestować

45 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
18 - Nieograniczone

Przebieg gry

Organizuj: karty do gry są rozdawane każdej drużynie, zapewniając równomiernte rozdysponowanie kart obiektów, kart technicznych i kart danych.
Innowacja: członkowie zespołu wybierają kartę każdego koloru i tworzą Inteligentny obiekt, Usługę lub Narzędzie.
Finalizuj: każdy zespół wybiera najlepszy pomysł, zatwierdza wybrany pomysł zespołu i tworzy dwuminutową prezentację, którą zaprezentuje.
Prezentacja: Wszystkie drużyny prezentują swóje pomysły.
Zainwestuj: Zespoły inwestują, a nasz bankier wykłada pieniądze do gry na pomysł, który spodobał mu się najbardziej.

Wnioski rozwojowe

Global Innovation game została opracowana z potrzeby odejścia od codziennych urządzeń technicznych. Jej powstanie zostało zainspirowane przez nasze pokolenie milenijne.


Global Innovation Game powraca do korzeni, przez co sprawia, że wszyscy otwarcie rozmawiają, wprowadzając innowacje i tworząc bez pomocy wyszukiwarek, PowerPointów i ekranów. Global Innovation Game to zabawne i satysfakcjonujące wydarzenie, które zachęca do kreatywności i nagradza tych najbardziej innowacyjnych.

Rekomendacje

The Global Innovation Game jest zarówno zabawna, energetyzująca, jak i naprawdę przydatna, abyśmy wszyscy myśleli i pracowali na różne sposoby i jako część mniejszych zespołów. Wszyscy mieliśmy tak dobry zastrzyk energii wracając za nasze biurka, że tego

Shauna Callagy
Coyne Research

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę