Go Engage

Dziel się treściami, zbieraj informacje i stymuluj kreatywne myślenie

30 minuty - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
1 - 2000

Przebieg gry

Korzystając z platformy Go Team, Go Engage jest wszechstronnym narzędziem do udostępniania treści, zbierania informacji i stymulowania kreatywnego myślenia. Go Engage posiada wiele aplikacji, które można dostosować i zastosować w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Może on być używany bezpośrednio przez indywidualne osoby lub grupy, umożliwiając dialog i informacje zwrotne. Go Engage posiada wszechstronność, aby interesować poprzez grywalizację lub po prostu w łatwiejszy w obsłudze dla użytkownika sposób angażować ludzi w naukę i dzielić się wiedzą.


Wnioski rozwojowe

Niezależnie od tego, czy używasz tego programu do zbierania informacji, prezentowania informacji lub zachęcania do tworzenia sieci, znana platforma grywalizacyjna Go Engage promuje współpracę i zachęca do komunikacji oraz dyskusji w zachęcający i wciągający sposób. Zwiększa ona wiedzę, poprawia relacje i wpływa pozytywnie na środowisko pracy. Go Engage motywuje pracowników, tworząc warunki, w których każdy może swobodnie wyrazić swoje pomysły i opinie, motywując do podejmowania nowych wyzwań.

Rekomendacje

Quiz był doskonałym sposobem na podtrzymanie zaangażowania uczestników podczas oczekiwania na rozpoczęcie uroczystej kolacji. Dało im to okazję do sprawdzenia ich wiedzy, jednoczenie tworząc więzi z innymi uczestnikami biorącymi udział wraz z nimi w quizie.

James Dunn, Dyrektor Rozwoju Biznesu
The British Chamber of Commerce Shanghai

Poproś o wycenę