Go Engage

Dziel się treściami, zbieraj informacje i stymuluj kreatywne myślenie

30 minuty - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
1 - 2000

Przebieg gry

Korzystając z platformy Go Team, Go Engage jest wszechstronnym narzędziem do udostępniania treści, zbierania informacji i stymulowania kreatywnego myślenia. Go Engage posiada wiele aplikacji, które można dostosować i zastosować w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Może on być używany bezpośrednio przez indywidualne osoby lub grupy, umożliwiając dialog i informacje zwrotne. Go Engage posiada wszechstronność, aby interesować poprzez grywalizację lub po prostu w łatwiejszy w obsłudze dla użytkownika sposób angażować ludzi w naukę i dzielić się wiedzą.


Wnioski rozwojowe

Niezależnie od tego, czy używasz tego programu do zbierania informacji, prezentowania informacji lub zachęcania do tworzenia sieci, znana platforma grywalizacyjna Go Engage promuje współpracę i zachęca do komunikacji oraz dyskusji w zachęcający i wciągający sposób. Zwiększa ona wiedzę, poprawia relacje i wpływa pozytywnie na środowisko pracy. Go Engage motywuje pracowników, tworząc warunki, w których każdy może swobodnie wyrazić swoje pomysły i opinie, motywując do podejmowania nowych wyzwań.

Rekomendacje

Go Engage był idealnym wyborem na naszą konferencję. Uznaliśmy, że jest to skuteczny sposób komunikowania się z delegatami, nakłonienia do networkingu i komentowania treści konferencyjnych, co stanowi doskonałą informację zwrotną, dzięki czemu możemy spra

KPMG

Poproś o wycenę