Harmonica Harmony

Masowy jam session harmonijki

30 minuty - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
50 - Nieograniczone

Przebieg gry

Przywołując dźwięki Deep South, harmonijka bluesowa jest czymś więcej niż tylko instrumentem muzycznym. W Harmonica Harmony uczestnicy są prowadzeni przez serię zabawnych ćwiczeń, których kulminacją jest masowy, bluesowy jam session, który zostanie zapamiętany na długo.

Zaczynając od ćwiczeń oddechowych, zespół zapoznaje się z instrumentami, a następnie przechodzi do podstaw harmonijki bluesowej według jednego z największych na świecie muzyków bluesowych. Wkrótce uczestnicy grają razem zaraźliwe rytmy bluesa rodem z pociągu towarowego pędzącego na południe przez Deltę Mississippi.

Dla taniej i wesołej alternatywy, nasi prowadzący mogą ożywić i naładować energią twoją grupę, prowadząc ich przez serię ćwiczeń, wykorzystując zapis nutowy tak, aby nauczyć ich harmonizacji i grania bluesa w prosty, ale skuteczny sposób.

Wnioski rozwojowe

Harmonica Harmony to wysokiej energii doświadczenie, które dosłownie zdmuchuje postrzegane ograniczenia, aby udowodnić, że dzięki pracy zespołowej, dobrej komunikacji i wierze wszystko jest możliwe. Przekształca ona zespoły, poszerzając indywidualne ograniczenia, otwierając umysły i łącząc jednostki w wyjątkowy i atrakcyjny sposób, który zostanie długo zapamiętany. Zanim ćwiczenie dobiegnie końca, zespół będzie podekscytowany i radosny, tak aby mógł grać bluesa.

Na pamiątkę sesji członkowie zespołu mogą zabrać ze sobą harmonijkę do domu, można je także okleić logo firmy lub tematem konferencji.

Rekomendacje

Wow! Cóż za ożywcza aktywność. Najważniejsza część naszej konferencji. Pozostawiła wszystkich zainspirowanych i aktywowanych.

Accenture

Poproś o wycenę