Harmonica Harmony

Masowy jam session harmonijki

30 minuty - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
50 - Nieograniczone

Przebieg gry

Przywołując dźwięki Deep South, harmonijka bluesowa jest czymś więcej niż tylko instrumentem muzycznym. W Harmonica Harmony uczestnicy są prowadzeni przez serię zabawnych ćwiczeń, których kulminacją jest masowy, bluesowy jam session, który zostanie zapamiętany na długo.

Zaczynając od ćwiczeń oddechowych, zespół zapoznaje się z instrumentami, a następnie przechodzi do podstaw harmonijki bluesowej według jednego z największych na świecie muzyków bluesowych. Wkrótce uczestnicy grają razem zaraźliwe rytmy bluesa rodem z pociągu towarowego pędzącego na południe przez Deltę Mississippi.

Dla taniej i wesołej alternatywy, nasi prowadzący mogą ożywić i naładować energią twoją grupę, prowadząc ich przez serię ćwiczeń, wykorzystując zapis nutowy tak, aby nauczyć ich harmonizacji i grania bluesa w prosty, ale skuteczny sposób.

Wnioski rozwojowe

Harmonica Harmony to wysokiej energii doświadczenie, które dosłownie zdmuchuje postrzegane ograniczenia, aby udowodnić, że dzięki pracy zespołowej, dobrej komunikacji i wierze wszystko jest możliwe. Przekształca ona zespoły, poszerzając indywidualne ograniczenia, otwierając umysły i łącząc jednostki w wyjątkowy i atrakcyjny sposób, który zostanie długo zapamiętany. Zanim ćwiczenie dobiegnie końca, zespół będzie podekscytowany i radosny, tak aby mógł grać bluesa.

Na pamiątkę sesji członkowie zespołu mogą zabrać ze sobą harmonijkę do domu, można je także okleić logo firmy lub tematem konferencji.

Poproś o wycenę