The Human Race

Podróżuj po niesamowitym i cudownym miejscu - swoim ciele

45 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

W grze The Human Race, korzystając z aplikacji mobilnej, zespoły odkrywają cud ludzkiego ciała. Jeden gracz jest „Naukowcem”, a pozostali członkowie zespołu to „Badacze”. Badacze otrzymują ważne informacje i pytania, które muszą przekazać Naukowcom, aby wspólnie rozwiązywać zadania.

Zespoły przemierzają szereg poziomów dzieląc się i odkrywając wiedzę o ludzkim ciele. Ich ostatecznym celem jest zdobycie jak najwyższej liczby punktów dla swojej drużyny w ograniczonym czasie. Aby zmaksymalizować liczbę punktów, zespoły muszą zadecydować, których zadań się podejmują. Czy aby zdobyć istotną wiedzę, powinni handlować informacjami z innymi zespołami? Są też punkty bonusowe do zdobycia. Wraz z ich zdobywaniem zespoły rozszyfrowują pewną frazę medyczną, która jest stopniowo ujawniana na początku każdego poziomu. Uwaga: ten wyścig wciąga!

Wnioski rozwojowe

Human Race to zabawna i wciągająca gra, która wystawia na próbę podejście zorientowane na zadaniach, przy wykorzystaniu efektywnej pracy zespołowej, elastyczności wobec zmian i zwinnego myślenia. Podział ról wymaga jasnej, zwięzłej i spójnej komunikacji w przekazywaniu pytań i odpowiedzi pomiędzy członkami zespołu. Drużyny muszą decydować, których wyzwań się podejmują, kiedy przejść na wyższy poziom, jak mocno walczyć o punkty bonusowe i czy warto negocjować z innymi zespołami, aby zdobyć ważne informacje. Sukces w grze odnoszą te zespoły, które rozumieją cel wyzwania, opracowują strategię i wykorzystują kolektywne podejmowanie decyzji w celu maksymalizacji wyniku. Dzieląc się wiedzą i informacjami, współpracując i komunikują się ze sobą, uczestnicy odkrywają wzajemnie swoje mocne strony i budują więzi zespołowe.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę