iBuild Festive

Rozgrzej komunikację w Twoim zespole... do czerwoności!

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy, w podziale na zespoły, mają na celu stworzenie repliki modelu, nie widząc go. Członkowie drużyn dostają specyficzne role i opracowują strategię komunikacji, aby wykonać zadanie. Zaczynają odtwarzać oryginalny model, przestrzegając konkretnych zasad i wskazówek. Niezbędne informacje muszą trafić do „elfów”, przechodząc w dół łańcucha komunikacji. W pewnym momencie następuje zamiana ról i budowa jest kontynuowana. Kiedy czas się kończy, uczestnicy spotykają się, aby sprawdzić swoje osiągnięcia, celebrować i przedyskutować swoją pracę w zespole.

Wnioski rozwojowe

ibuild Festive to silnie integrujące doświadczenie, dające namacalny materiał rozwojowy pod kątem wagi klarownej komunikacji, informacji zwrotnej i tworzenia planu realizacji projektu - krok po kroku. Precyzyjne zasady porozumiewania się mają na celu uwypuklenie barier i wyzwań w przekazie informacji. ibuild Festive to świetny sposób na poprawę umiejętności komunikacji interpersonalnej pomiędzy różnymi zespołami lub działami firmy, a także komunikacji z klientem. Gra jest lekką i zabawną aktywnością, która podnosi ducha zespołu i daje poczucie sukcesu, jako miły akcent zgrywalizowanego spotkania, które może w przyjemny sposób zwieńczyć koniec roku.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę