Trust or Bust

Zespoły stosują umiejętności w zakresie programowania językowego NLP w tej zabawnej grze, której akcja osadzona jest na lotnisku

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy stają się celnikami międzynarodowego portu lotniczego i mają do czynienia z pasażerami, których zachowanie może czasami budzić podejrzenia… Celem gry jest nauka umiejętności, które w przyszłości pomogą budować autentyczne relacje biznesowe i zaufanie do partnerów oraz klientów firmy. W trakcie gry uczestnicy uczą się odczytywać mimikę twarzy i mowę ciała, a następnie tę wiedzę wykorzystują, by rozpoznać, kto ma coś do ukrycia. Obie grupy: pasażerowie i celnicy mają swoje cele – pasażerowie chcą jak najwięcej przemycić, a celnicy jak najwięcej wykryć. Udział w projekcie to także szansa na sprawdzenie swoich umiejętności aktorskich, uczestnicy mają okazję „odegrać” kilka ról, stworzyć kreacje pasażerów, dobrać odpowiednie kostiumy i ustalić strategię działania.

Wnioski rozwojowe

Trust or Bust to w praktyce możliwość poznania technik i umiejętności wykrywania prawdy oraz nauka nawiązywania kontaktów z otoczeniem. Zdolność do odróżniania prawdy od oszustwa pomaga zbudować lepsze relacje biznesowe oparte na zaufaniu. Ta umiejętność przydaje się w każdym procesie podejmowania decyzji. Projekt uczy zaufania, rozwija zdolności komunikacji niewerbalnej i doskonali w kwestii obsługi klienta. Dzięki udziałowi w Trust or Bust zyskacie przewagę nad konkurencją.

Dla naszego działu sprzedaży, Trust or Bust był niesamowicie skutecznym, eksperymentalnym sposobem uczenia się i rozwijania umiejętności NLP. Nauka, która zdecydowanie dała nam przewagę nad konkurencją.

Accenture

Poproś o wycenę