Trust or Bust

Czy wiesz, co komunikujesz swoim ciałem? Sprawdź siłę mowy niewerbalnej w tej zabawnej grze, której akcja dzieje się … na lotnisku

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy stają się celnikami międzynarodowego portu lotniczego i mają do czynienia z pasażerami, których zachowanie może czasami budzić podejrzenia… Celem gry jest uzmysłowienie uczestnikom jak ważna w budowaniu relacji jest mowa niewerbalna. W trakcie gry uczestnicy uczą się odczytywać mimikę twarzy i mowę ciała, a następnie tę wiedzę wykorzystują, by rozpoznać, kto ma coś do ukrycia. Obie grupy: pasażerowie i celnicy mają swoje cele – pasażerowie chcą jak najwięcej przemycić, a celnicy jak najwięcej wykryć. Udział w projekcie to także szansa na sprawdzenie swoich umiejętności aktorskich, uczestnicy mają okazję „odegrać” kilka ról, stworzyć kreacje pasażerów, dobrać odpowiednie przebranie i ustalić strategię działania.

Wnioski rozwojowe

Trust or Bust to w praktyce możliwość poznania technik i umiejętności odczytywania komunikacji pozawerbalnej oraz doskonalenie umiejętności nawiązywania kontaktów z otoczeniem. Zdolność do odróżniania prawdy od kłamstwa pomaga nawiązywać lepsze relacje biznesowe, oparte na zaufaniu. Ta umiejętność przydaje się w każdym procesie podejmowania decyzji. Projekt odkrywa tajniki budowania zaufania, rozwija zdolności komunikacji niewerbalnej i doskonali w kwestii obsługi klienta.

Rekomendacje

Dla naszego działu sprzedaży, Trust or Bust był niesamowicie skutecznym, eksperymentalnym sposobem uczenia się i rozwijania umiejętności NLP. Nauka, która zdecydowanie dała nam przewagę nad konkurencją.

Accenture

Poproś o wycenę