Toy Factory

Stwórz fabrykę zabawek, a wykonane upominki podaruj najmłodszym

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Hasło „Fabryka Zabawek” mimowolnie przywodzi na myśl świąteczny czas przygotowań. Nasze głowy pełne są bajkowych obrazków, na których zwinne elfy pracują od rana do wieczora po to, aby każde dziecko zostało obdarowane w ten wyjątkowy czas. Wy jednak możecie otworzyć Fabrykę Zabawek niezależnie od grudniowej Gwiazdki i obdarować wybranych najmłodszych. Podczas tej aktywności otrzymacie worki, w których znajdują się części zabawek do samodzielnego złożenia i ozdobienia. Musicie pracować w oparciu o plany i projekty, według których powstaną upominki. Liczą się precyzja, kreatywność i frajda. Ważne, by wszystkie zabawki kolorowo i twórczo ozdobić, aby cieszyły oko obdarowywanych. Mogą to być rysunki, wesołe hasła czy slogany, które wywołają uśmiech dzieciaków, a Wam pozwolą wrócić wspomnieniami w błogi czas dzieciństwa. Pamiętajcie jednak o współpracy i planowaniu działania tak, by każdy z Was był zaangażowany w szczyny cel.

Wnioski rozwojowe

Toy Factory to elastyczna i unikalna forma budowania zespołu, która – co istotne – może być wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Wasz zespół musi być zorientowany na jeden cel – podarowanie chwili radości dzieciakom. W fazie przygotowania musicie zaplanować proces realizacji, zarządzać jakością wykonywanych produktów, a następnie stworzyć jedną wspólną linię produkcyjną, biorąc odpowiedzialność za wyprodukowane przedmioty – pracujecie jak profesjonalna fabryka.

Rekomendacje

Dziękujemy za polecenie Toy Factory. Nie tylko dowiedzieliśmy się więcej o wspólnej pracy, ale także o tym, jak postrzegamy nasz stosunek do klientów, a wszyscy ukończyliśmy to wydarzenie, czując, że, zrobiliśmy coś, co wywoła uśmiech na twarzach potrzebu

WWT

Poproś o wycenę