Toy Factory

Zespoły identyfikują komponenty i podejmują role, tworząc linię produkcyjną produkującą zabawki dla celów charytatywnych.

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

To zadanie wyzwoli najgłębsze pokłady kreatywności. Uczestnicy wyzwania otrzymują worki, w których znajdują się drewniane części zabawek do samodzielnego złożenia i ozdobienia. Pracujecie w oparciu o plany i projekty, według których składane są modele. Liczy się precyzja, kreatywność i frajda, którą pozwala na moment powrócić nam w błogie czasy dzieciństwa. Ważne, by wszystkie zabawki kolorowo i twórczo ozdobić, mogą to być rysunki, wesołe hasła czy slogany, które wywołają uśmiech najmłodszych. Nie zapominajcie o współpracy, zaplanujcie działanie tak, by każdy z uczestników dołożył do wykończenia swoją małą cegiełkę.

Wnioski rozwojowe

Sprawdź, jak Twoi współpracownicy jednoczą się, w czasie wykonywania wspólnej pracy. Toy Factor to elastyczna i unikalna forma budowania zespołu, która – co istotne – umacnia społeczną odpowiedzialność biznesu. W fazie planowania uczestnicy planują proces realizacji, zarządzają procesem jakości, biorą odpowiedzialność za stworzone przedmioty i tworzą jedną wspólną linię produkcyjną – słowem pracują jak profesjonalna fabryka. Wszystkie zespoły muszą tak współpracować, aby zrealizować założony cel.

Related Testimonial

Dziękujemy za polecenie Toy Factory. Nie tylko dowiedzieliśmy się więcej o wspólnej pracy, ale także o tym, jak postrzegamy nasz stosunek do klientów, a wszyscy ukończyliśmy to wydarzenie, czując, że, zrobiliśmy coś, co wywoła uśmiech na twarzach potrzebu

WWT

Poproś o wycenę