Aktywności integracyjne na Halloween

Upiornie wspaniałe aktywności integracyjne na Halloween, które poprawią Wam nastrój i sprawią, że będziecie świetnie się bawić.

Wobec zbliżającej się najstraszniejszej nocy w roku, aktywności integracyjne na Halloween to świetny pretekst do wspólnej zabawy ze współpracownikami. Niezależnie od tego, czy Wasz zespół pracuje zdalnie, czy w biurze, w naszej ofercie są programy, które poprawią nastrój i sprawią, że będziecie świetnie się bawić!

Ogarnie Was strach, gdy wraz z zespołem będziecie uciekać z nawiedzonego domu Haunted House lub mrocznego lasu w Escape the Blizzard. Zostawcie wszystkie miotły przy drzwiach, wędrując po świecie 3D tradycyjnej meksykańskiej hacjendy i tropiąc zagadkę morderstwa! Jeśli masz odwagę, odwiedź straszliwą fotobudkę Swipe Face, która sprawi, że na Waszych twarzach pojawią się wypieki. Graj w Halloween Virtual Trivia Gamesprzygotowane na naszej aplikacji Quickfire.

Oto mała próbka tego, co jest w ofercie Catalyst Poland - skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie coś strasznego na Halloween ;)

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami