Blockbusters

Stwórz zwracający uwagę zwiastun filmowy, aby podkreślić kluczowy przekaz

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Blockbusters każdy zespół otrzymuje drukowane przewodniki wyjaśniające techniczne aspekty tworzenia zwiastuna, zestaw rekwizytów i tablet. Tablet posiada cyfrowy szablon ze stałymi elementami; ścieżką dźwiękową, miejscem na video (które muszą nagrać lub zdobyć), a także pustymi tytułami, które muszą wymyślić. Gwarantuje to, że końcowy film jest wysokiej jakości i wygląda profesjonalnie.

Ich wyzwaniem jest sprawienie, by zwiastun był adekwatny, a uczestnicy nauczą się, że wymaga to przezorności, planowania i fachowej realizacji, a także najwyższej wiary w siebie! Każdy zespół otrzymuje inny temat, co zapewnia dużą różnorodność w trakcie oglądania wspólnie końcowych projektów.

Wnioski rozwojowe

W wyzwaniu Blockbusters zadaniem zespołów jest przeniesienie kluczowego przekazu firmy w zwracający uwagę zwiastun filmowy, który pozbędzie się nieładu i uchwyci esencję problemu. Blockbusters odzwierciedla rzeczywisty świat tworzenia filmu wraz z jego deadlinami, wysokimi oczekiwaniami i presją.

Uczestnicy uczą się, że przejrzystość i skupienie pomagają w procesie twórczym i znacznie ułatwiają realizację założonego zadania. Wiele różnych ról; technicznych, pisarskich i aktorskich wymagają dużej różnorodności umiejętności i osobowości, a zespoły muszą odpowiednio zarządzać swoimi zasobami ludzkimi. Czasami wcielanie się w róle, których nie widać na pierwszy rzut oka w zespole.
Rekomendacje

Nasze zespoły były bardzo kreatywne, gdy stawiały czoła temu interesującemu i skomplikowanemu wyzwaniu. Ostateczny wynik uchwycony na zawsze przez kamerę podkreślił różnorodność zespołów i wzmocnił wartości naszych firm.

Coca Cola

Poproś o wycenę