Blockbusters

Stwórz zwiastun hitu filmowego, który podbije tłumy!

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

BlockBusters to idealna okazja, by uczestnicy opowiedzieli własnymi słowami o ważnych dla firmy tematach, kluczowych wartościach lub marce, tworząc dynamiczne, nośne i przyciągające uwagę zwiastuny filmowe. Każdy zespół ma za zadanie stworzyć zwiastun, losując jeden z wielu dostępnych w puli gatunków filmowych. Na start otrzymują instrukcje z technicznymi aspektami tworzenia zwiastuna, tablet oraz dostęp do bogatego magazynu rekwizytów. Tablety mają przygotowane cyfrowe szablony, które w trakcie pracy nad produkcją filmową będą przez uczestników uzupełniane własną treścią. Uczestnicy tworzą scenariusz składający się z 6-10 scen, dobierają śródtytuły oraz ścieżkę dźwiękową. Oprócz tego nad zespołami czuwają profesjonalni montażyści, którzy konsultują stronę techniczną produkcji oraz na koniec mogą nadać zwiastunom finalny blask. Doskonałym zwieńczeniem programu jest gala nagród filmowych. Dzięki pracy kreatywnej zespołów, dobrej współpracy, właściwemu podziałowi ról i orientacji na cel, zespoły stworzą film, który … będzie po prostu skazany na sukces;)


Wnioski rozwojowe

Blockbusters to świetna zabawa z mądrym przekazem w tle, a jednocześnie doskonałe laboratorium dla pracy zespołowej. Praca nad zwiastunami odzwierciedla rzeczywisty świat tworzenia filmu wraz z jego deadlinami, wysokimi oczekiwaniami, złożonością zadań i presją.

Uczestnicy uświadamiają sobie, że przejrzystość ról i koncentracja na zadaniu pomagają w procesie twórczym i znacznie ułatwiają realizację wyzwania. Różnorodność ról daje przestrzeń dla różnych umiejętności i osobowości, a zespoły muszą odpowiednio tym zarządzać.

Każdy zespół musi zastosować przemyślane, zaplanowane i profesjonalne wykonanie, aby dostosować scenariusz do zadanego tematu. Uczestnicy wychodzą ze swojej strefy komfortu, przyjmując różnorodne role, układając scenariusz czy filmując. Każda osoba wnosi swój wkład we wspólny cel, a wisienką na torcie jest niezapomniana pamiątka z wydarzenia, która budzi uśmiech na długi czas.


Rekomendacje

Nie możemy znaleźć bardziej pasującej aktywności, która odzwierciedlałaby temat naszej dorocznej konferencji.

Bank Yahav, Israel

Poproś o wycenę