Haunted House

Ucieknij z wirtualnego domu upiornej zabawy

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zapada noc. Ścieżka u twoich stóp niknie nagle w głębinie ciemnego lasu. W oddali widać blask domu. Niesamowita, budząca dreszczyk emocji muzyka dochodzi gdzieś z piwnic i unosi się w kierunku nieba. Gdy się zbliżasz, brama otwiera się, a drzwi skrzypią przeraźliwie, wzywając cię do środka. Twoja drużyna przekracza próg domu, drzwi się zatrzaskują za wami... Jesteś uwięziony. Odkrywasz, że jeden z członków twojego zespołu potrafi rozmawiać z tymi, którzy odeszli. To Zaklinacz Duchów, który niesie ze sobą klątwę trzech upiornych zadań, rzuconą przez duchy i złowrogie widma czyhające w każdym pokoju. Świeca mruga. Zegar tyka. Kieruj się odwagą, by twe oczy bacznie obserwowały wnętrza każdego pomieszczenia w poszukiwaniu wskazówek. Pomogą one waszemu Zaklinaczowi Duchów rozwiązać mroczną tajemnicę, wpuścić was do następnego pokoju, aż w końcu wydostać się wspólnymi siłami z tego Nawiedzonego Domu!

Wnioski rozwojowe

Nawiedzony Dom został specjalnie przygotowany pod kątem rozwijania odwagi w zespole. Rozgrywka zachęca do współpracy, doceniania i uznawania pomysłów innych osób, aktywnego słuchania i rozwijania umiejętności dyskutowania. W miarę budowania zaufania uczestnicy uczą się panować nad lękiem przed porażką, nabierać odwagi w wyrażaniu swoich opinii i jasno komunikować swoje pomysły. Ufając sobie nawzajem, wierząc w siebie i rozwijając swoją odwagę, zespoły uświadamiają sobie, o ile skuteczniej udaje im się przechodzić przez proces rozwiązywania problemów i wspólnego dedukowania.

Kiedy w grę wchodzą ekscytacja i niepokój, praktyczne i chłodne myślenie jest wyzwaniem. Zespoły, które potrafią zachować spokój, będą w stanie myśleć racjonalnie mimo presji i wspólnie wykorzystywać umiejętności niezbędne do rozwiązywania problemów.

Przewrotne i zabawne wyzwania w stylu escape room oraz chwytliwy motyw przewodni wprowadzają nową i świeżą perspektywę do pracy zespołowej. Ta gra daje szansę na nawiązanie relacji z kolegami z pracy w nowym i nieformalnym kontekście, odsłaniając style porozumiewania się i prawdziwe zachowania na gruncie zespołowym.

Poprzez włożenie pewnych kluczowych elementów odważnej pracy zespołowej w mechanizm gry, Nawiedzony Dom staje się niezapomnianym, ale też ważnym wspólnym doświadczeniem, z którego Twój zespół może korzystać na długo po zakończeniu tej aktywności.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Related Testimonial

Chcemy PODZIĘKOWAĆ za to wyjątkowe wirtualne spotkanie. Było bardzo fajnie, bez żadnych problemów technicznych, a współpraca ze wszystkimi przebiegała bez zastrzeżeń, z bardzo pozytywną atmosferą od samego początku! Informacje zwrotne od grupy mówią same za siebie: „To była super zabawa”, „To było do tej pory najlepsze ze wszystkich naszych wirtualnych spotkań”, a szybka ankieta wśród ludzi dała średnią za to wydarzenie na poziomie 9,5/10.

Betsson

Poproś o wycenę