Haunted House

Ucieknij z wirtualnego domu upiornej zabawy

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zapada noc. Ścieżka u twoich stóp niknie nagle w głębinie ciemnego lasu. W oddali widać blask domu. Niesamowita, budząca dreszczyk emocji muzyka dochodzi gdzieś z piwnic i unosi się w kierunku nieba. Gdy się zbliżasz, brama otwiera się, a drzwi skrzypią przeraźliwie, wzywając cię do środka. Twoja drużyna przekracza próg domu, drzwi się zatrzaskują za wami... Jesteś uwięziony. Odkrywasz, że jeden z członków twojego zespołu potrafi rozmawiać z tymi, którzy odeszli. To Zaklinacz Duchów, który niesie ze sobą klątwę trzech upiornych zadań, rzuconą przez duchy i złowrogie widma czyhające w każdym pokoju. Świeca mruga. Zegar tyka. Kieruj się odwagą, by twe oczy bacznie obserwowały wnętrza każdego pomieszczenia w poszukiwaniu wskazówek. Pomogą one waszemu Zaklinaczowi Duchów rozwiązać mroczną tajemnicę, wpuścić was do następnego pokoju, aż w końcu wydostać się wspólnymi siłami z tego Nawiedzonego Domu!

Wnioski rozwojowe

Nawiedzony Dom został specjalnie przygotowany pod kątem rozwijania odwagi w zespole. Rozgrywka zachęca do współpracy, doceniania i uznawania pomysłów innych osób, aktywnego słuchania i rozwijania umiejętności dyskutowania. W miarę budowania zaufania uczestnicy uczą się panować nad lękiem przed porażką, nabierać odwagi w wyrażaniu swoich opinii i jasno komunikować swoje pomysły. Ufając sobie nawzajem, wierząc w siebie i rozwijając swoją odwagę, zespoły uświadamiają sobie, o ile skuteczniej udaje im się przechodzić przez proces rozwiązywania problemów i wspólnego dedukowania.

Kiedy w grę wchodzą ekscytacja i niepokój, praktyczne i chłodne myślenie jest wyzwaniem. Zespoły, które potrafią zachować spokój, będą w stanie myśleć racjonalnie mimo presji i wspólnie wykorzystywać umiejętności niezbędne do rozwiązywania problemów.

Przewrotne i zabawne wyzwania w stylu escape room oraz chwytliwy motyw przewodni wprowadzają nową i świeżą perspektywę do pracy zespołowej. Ta gra daje szansę na nawiązanie relacji z kolegami z pracy w nowym i nieformalnym kontekście, odsłaniając style porozumiewania się i prawdziwe zachowania na gruncie zespołowym.

Poprzez włożenie pewnych kluczowych elementów odważnej pracy zespołowej w mechanizm gry, Nawiedzony Dom staje się niezapomnianym, ale też ważnym wspólnym doświadczeniem, z którego Twój zespół może korzystać na długo po zakończeniu tej aktywności.

Poproś o wycenę