CSI La Hacienda - Online

Intrygujący kryminał 3D

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zespoły próbują rozwiązać zagadkę śmierci Enrique Gonzaleza w jego Hacjendzie. Korzystając z internetowej platformy 3D Virtual Touring, uczestnicy eksplorują posiadłość w poszukiwaniu wskazówek. Wykorzystana tu aplikacja podsuwa kolejne zagadki i wyzwania, na które należy poszukać odpowiedzi w wirtualnym świecie gry. Wprowadzone do apki rozwiązania odblokowują wskazówki, które mają wpływ na rozstrzygnięcie kryminalnej tajemnicy. Poruszając się po każdym pokoju Hacjendy 3D, uczestnicy znajdują przedmioty, które okażą się pomocne w tej intrygującej misji. W miarę posuwania się naprzód zespoły sięgają po rozumowanie dedukcyjne i sztukę kompromisu w grupie, aby kolejno eliminować podejrzanych. Ci, którzy trafnie rozwiążą zagadki i najszybciej przejdą przez stawiane przed nimi wyzwania, odkryją prawdę i ostatecznie otrzymają laur wygranych.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy tej gry muszą wnikliwie obserwować otoczenie, aby zdobywać informacje. Pamiętając o zasadach skutecznej komunikacji, przekazują sobie swoje spostrzeżenia i dokonują wspólnych ustaleń. Krytyczne myślenie i chwila refleksji pomogą zespołom w analizie i interpretacji faktów. Aby dojść do kompromisu, zespoły sięgają po dedukcję i dyskusję, zbierając indywidualne interpretacje i czasami sprzeczne opinie, by podjąć decyzję o następnych krokach. Wobec presji czasu tylko te zespoły rozwiążą zagadkę, którym uda się umiejętnie współpracować, czerpać z różnorodnych obserwacji i na trzeźwo wyciągać z nich wnioski. Ta gra jest nie lada wyzwaniem, a jednocześnie wielką próbą zaufania i jedności w zespole.

Rekomendacje

W grze wzięła udział wymagająca grupa top managerów. Z miejsca wystartowali z ogromnym entuzjazmem i z każdą chwilą ich zaangażowanie było coraz większe. Ta grupa zwykle stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i ta propozycja naprawdę spełniła ich oczekiwania. Wszyscy rozwiązywali zagadki, prowadzili ożywione dyskusje, śmiali się.

Perfectto

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę