BeatsWork

Zmień swój zespół w gigantyczny zespół perkusyjny poprzez zaraźliwe rytmy samby.

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zaczynając w małych grupach z profesjonalnym perkusistą, twój zespół uczy się podstaw perkusyjnych samby. Używając różnorodnych ćwiczeń rozgrzewkowych z zakresu rytmiki, zespoły szybko przenoszą się na prawdziwe instrumenty, a każda grupa uczy się różnych instrumentów i rytmów.

W Beatswork wszyscy są zaangażowani. Nawet najbardziej powściągliwi uczestnicy będą rytmicznie wybijać rytm z kolegami. Wraz ze wzrostem umiejętności i pewności siebie, grupy są łączone w przygotowaniu na oszałamiający i tętniący energią finał epickich rozmiarów. Radość i optymistyczny nastrój będą utrzymywać się długo po zakończeniu ćwiczenia.

Wnioski rozwojowe

Beatswork energetyzuje i ożywia uczestników, gdy odgrywa się zbiorowy rytm. Pokazuje to znaczenie współpracy funkcjonalnej. Kiedy jednostki i zespoły skutecznie odgrywają swoją rolę i działają w synergii z całą grupą, prowadzi to do sukcesu. Podkreśla to siłę ukierunkowanego wspólnego celu.

Pomysł na CSR

Klienci, którzy kochają Beatswork, wykorzystali go do zmotywowania swoich pracowników i przyniesienia radości innym, występując w ich lokalnym domu starości lub na oddziale dziecięcym w lokalnym szpitalu.

Rekomendacje

Powinieneś zobaczyć ich twarze! Pracowałem z prawie wszystkimi z powrotem w biurze i byłem zdumiony, jak wyszli ze swoich skorup. Wszyscy tak bardzo się wczuli - bębnienie, taniec - nawet partie wokalne! To było jak: „Wow! On naprawdę może grać!

TomTom

Poproś o wycenę