Break Out Bingo

Dynamiczny energizer, który łączy ludzi pracujących zdalnie

20 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Po pobraniu aplikacji uczestnicy wchodzą do gry, komunikując się za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej. Gospodarz wydarzenia wita graczy, dzieli ich na małe zespoły i rozpoczyna pierwszą rundę, w której każdy zadaje jedno pytanie ze swojej wirtualnej karty Bingo. Kolejne pojawiające się na ekranie pytania nawiązują do zabawnych faktów, osiągnięć zawodowych lub ciekawostek o różnych osobach spośród uczestników, np. "Kto w tej grupie występował w telewizji?"

Imiona poszczególnych osób (czyli odpowiedzi na pytania) są wprowadzane przez nas wcześniej do aplikacji. Każdy gracz może uzyskać punkty przy każdym pytaniu, więc zadania utrzymane są w duchu zdrowej rywalizacji, ale wszystko w przyjaznej atmosferze. Po trzech minutach uczestnik wchodzi do nowego pokoju, dołącza do nowego zespołu, a proces zaczyna się od nowa. Po drugiej rundzie wszyscy wracają do głównego pokoju, aby chłonąć nową energię od grupy i dzielić się swoimi najnowszymi odkryciami. W kolejnych rundach następują kolejne przetasowania grup a uczestnicy kontynuują swoją pełną emocji drogę, aż do wypowiedzenia magicznego słowa BINGO!

Wnioski rozwojowe

Zdarza się, że początek spotkań online jest raczej niezręczny, zwłaszcza gdy nie wszyscy uczestnicy się znają. Sympatyczny energizer, moderowany przez doświadczonego prowadzącego, może pomóc uczestnikom poczuć się swobodnie i otworzyć ich na kolejną część spotkania. Breakout Bingo to zabawna aktywność integracyjna, która buduje więzi i wiedzę o sobie nawzajem wśród uczestników. Relacje są fundamentem każdej organizacji, a produktywni, świetnie dogadujący się pracownicy to niekwestionowana siła każdej firmy. Breakout Bingo zachęca ludzi do poznawania się od strony nieformalnej, niezależnie, czy pracują ze sobą na co dzień, czy nie. Odkrywanie wspólnych zainteresowań, doskonalenie umiejętności komunikacyjnych i otwieranie się na zabawne, wspólne chwile w świecie online to niezbędne czynniki przy motywowaniu zespołów zdalnych.


remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę