CSI Space Odyssey

Wielowątkowa, wciągająca gra kryminalna dla fanów zagadek w zdalnych zespołach

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
6 - Nieograniczone

Przebieg gry

CSI Space Odyssey zabiera uczestników w podróż śladami tajemniczego morderstwa wewnątrz opuszczonego statku kosmicznego. Gra odbywa się poprzez aplikację Quickfire. Atrakcyjna grafika i zagadki w stylu escape room gwarantują zaangażowanie wszystkich graczy. Kierowani apką uczestnicy pokonują kolejne poziomy gry, uwidaczniając swoje mocne strony w poszukiwaniu dowodów zbrodni. Każdy poziom odblokowuje animacje 3D, które ukazują niezbadane zakamarki statku, podsuwają pytania i powiązane z nimi zagadki. W tej grze niezbędna jest ciągła komunikacja, ponieważ zespoły wspólnie analizują informacje ukryte w elektronicznych aktach sprawy, wyciągają wnioski z animowanych filmików i tajemniczych zagadek. Wspólne obserwacje pomagają wymieniać się spostrzeżeniami i robić postępy w wyjaśnianiu sprawy. Zegar tyka, a zwycięską drużyną może być tylko ta, która naprawdę zaangażuje się w śledztwo!

Wnioski rozwojowe

CSI Space Odyssey rozwija umiejętności przywódcze i pracy zespołowej, pod presją czasu i ze świadomością rywalizacji z innymi zespołami. Zaprojektowany dla zespołów rozproszonych CSI Space Odyssey wyzwala poczucie przynależności do grupy i daje przestrzeń do integracji poprzez intrygujące i mądre doświadczenie. Chwytliwy i wciągający temat pomaga doskonalić umiejętności miękkie, przydatne w pracy zdalnej. Aby odnieść sukces, członkowie zespołu muszą być uważni i czujni oraz doskonalić swój sposób komunikacji, aby była ona jasna i zwięzła. Aktywne słuchanie innych jest niezbędne do wyjaśnienia zagadki tego przestępstwa. W miarę postępów w grze duch współzawodnictwa motywuje wszystkich członków zespołu do jeszcze większego zaangażowania.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę