Escape the Mob

Go Team zabawna gra ucieczki

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

Gra rozpoczyna się tajemniczym filmem wideo, z którego uczestnicy dowiadują się, że zostali zamieszani w napad doskonały. Znaleźli się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Zespoły mają ograniczony czas na to, by ustalić fakty i określić, o której dokładnie godzinie i gdzie znajdowali się w noc, kiedy doszło do rabunku. Jeżeli uda im się dociec, kto ukradł diamenty, wyjdą z całej sytuacji bez szwanku. To co na Was czeka, to szereg wyzwań typu: zagadki polegające na zamianie cyfr, znajdowanie przedmiotów na obrazach, rozpoznawanie wzorów, zapachów czy dźwięków. A wszystko przy użyciu specjalnej aplikacji na tablecie.

Wnioski rozwojowe

Grę „Escape the Mob” zaprojektowano w taki sposób, aby każda osoba miała swój udział w rozwiązywaniu wyzwań i realizacji różnych twórczych i innowacyjnych zadań, w których główną rolę odgrywają zdjęcia, filmiki, dźwięki, zapachy, piosenki, taniec, limeryki itp. Zabawa, rozgrywana w czasie rzeczywistym umożliwia uczestnikom zdobycie doświadczenia w nowych i nieznanych sytuacjach, które mogą mieć nieoczekiwane skutki i konsekwencje. Każda wskazówka przybliża uczestników do rozwiązania, a ograniczony czas na rozwikłanie zagadki gwarantuje napięcie i emocje od pierwszej do ostatniej minuty gry. Zabawa pokazuje mocne strony uczestników i uczy, w jaki sposób reagować będąc pod presją.

.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Related Testimonial

We took part in an online teambuilding called "Escape the Mob". It was a fun and engaging mafia game. There was space for moving your head, creativity and quite a dose of laughter, but first of all - a carefree time spent together for our team that works remotely on a daily basis and has rare opportunities to build relationships.

GET IT

Poproś o wycenę