Flat Out Afloat

Zespoły konstruują i ścigają się łodziami zdatnymi do żeglugi

1 - 2 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Najbardziej innowacyjny i ekscytujący sposób na realizację hasła „zbuduj własną łódź”! Zespoły muszą wybrać projekt, zebrać mało prawdopodobne materiały budowlane, a następnie połączyć swoje indywidualne talenty, aby zbudować statek zdatny do żeglugi. Efekt końcowy dobrze wykonanej pracy sprawdzany jest na jeziorze, w basenie lub na otwartym morzu. Zespoły startują na wodzie w wyścigu, regatach, bitwie morskiej lub w pełni rozwiniętej przygodzie, aby odzyskać zatopiony skarb.

Wnioski rozwojowe

We Flat Out Afloat zespoły uczą się, że „niemożliwe” staje się łatwo osiągalne, gdy jednostki współpracują i koordynują swoje wysiłki. Odkrywają one również, że prawdziwy leadership i świetne pomysły często pochodzą od tych, od których najmniej się tego spodziewasz.

Rekomendacje

Nasz zespół naprawdę się zjednoczył. ćwiczenie było dobrze zorganizowane i skonstruowane oraz uwzględniało każdego członka w każdym względzie. Ludzie wciąż drżą mówiąc, że osiągnęli coś, co wydawało im się niemożliwe z ludźmi, z którymi wcześniej nie prac

Reckitt Benckiser

Poproś o wycenę