Go Give

Baw się dając z Go Team - najlepszym ćwiczeniem CSR z zakresu team buildiingu.

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Korzystając z tabletu i aplikacji Go Team, zespoły przechodzą przez punkty kontrolne, aby wybrać projekt. Unikalne "śledź strzałkę" od „Go Team” prowadzi zespoły do wybranego przez nich punktu trasy. Po dotarciu do niego uczestnicy wspólnie wykonują wyzwania uruchamiane przez GPS, w tym pytania, tajemnicze wskazówki, fotografie i zadania czasowe. Sukces prowadzi do wspierania wybranego „projektu dawania”. Zespół przechodzi następnie do innego miejsca i podejmuje inne wyzwanie.

Aktualizacje, opinie i wyniki są przechowywane w czasie rzeczywistym, gdy zespoły ścigają się w niesamowitym wyścigu dawania. Od samego początku, każda drużyna jest monitorowana i może otrzymywać dodatkowe misje bonusowe w kluczowych punktach swojej przygody, które mogą pomóc całemu projektowi odnieść sukces. Kreatywna platforma Go Team zaspokaja wszystkie potrzeby i typy terenu. Uczestnicy Go Team mogą zostać wezwani do podjęcia wyzwania w tętniącym życiem miastach, na dzikich ścieżkach, obszarach zalesionych lub nawet zbiornikach wodnych.

Aplikacje dla Go Team - Go Give są nieograniczone - angażują pracowników, szkolą ich, wprowadzają produkty, marketingowe i promocje, orientują lub gromadzą opinie. Zobacz coś więcej niż swoje biuro, poznaj konkretne efekty uczenia się, baw się i pobudzaj swój zespół, wpływając na życie na całej planecie.

Wnioski rozwojowe

Go Team - Go Give buduje przyjazną rywalizację pomiędzy zespołami, promując jednocześnie współpracę i mając wpływ na całą grupę w dążeniu do wspólnego celu!

Pomysł na CSR

Wyobraź sobie, że za każdym razem, gdy uczestniczyłeś w korporacyjnym evencie z zakresu team buildingu, głodne dziecko otrzymywało posiłek… ktoś inny uzyskał dostęp do ratującej życie wody… lub drzewo zostało zasadzone…

B1G1 to organizacja społeczna i organizacja non-profit, której misją jest stworzenie świata pełnego ofiarowywania. W odróżnieniu od konwencjonalnych modeli dotowania, B1G1 pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom zwiększyć wpływy społeczne poprzez włączanie działań i codziennych operacjach biznesowych i tworzeniu unikalnych Giving Stories. Każda transakcja biznesowa (a w rezultacie Twoje codzienne czynności) od 1 centa może zmienić czyjeś życie.

Go Team - Go Give jest bezproblemowo zintegrowana z projektami oferującymi B1G1. Przed wydarzeniem pomagamy w wyborze projektów do dotowania B1G1 dla Twojego zespołu, propozycję opierając o pożądane efekty uczenia się opracowaną ścieżką i szereg wyzwań, które będą pasować do Twojej grupy.

Rekomendacje

Naprawdę podobało nam się Go Give. Ćwiczenie Go Team było zabawne i pełne śmiechu. Czuję, że wszyscy poznaliśmy swoje mocne strony trochę bardziej, co jest świetne. Zdecydowanie najlepszym aspektem była możliwość wspólnej pomocy charytatywnej. Gorąco pole

Cervello

Poproś o wycenę