Go Remote

Uniwersalne narzędzie do budowania zdalnych zespołów

30 minuty - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
6 - Nieograniczone

Przebieg gry

Wszystkie zadania i wyzwania projektowane są dla rozproszonych zespołów w sprawdzonej i wielokrotnie nagradzanej aplikacji Go Team. Każdy członek zespołu otrzymuje kod QR oraz jasną instrukcję, jak pobrać aplikację i wejść do gry. Podczas tego zdalnego spotkania z Twoimi współpracownikami będziecie wykonywać zabawne wyzwania zespołowe, w tym quizy, krótkie filmiki i zdjęcia w określonym przedziale czasowym, niektóre przy użyciu prostych przedmiotów gospodarstwa domowego. Siłą tej aplikacji jest to, że zadania można całkowicie dostosować pod Klienta. Możesz zdecydować się na krótką, intensywną integrację w lekkiej formule lub włączyć działania szkoleniowe, które pozwolą uzyskać głębsze efekty rozwojowe.

Zespół komunikuje się ze sobą poprzez wybrane narzędzie do video konferencji lub tylko za pomocą aplikacji Go Team. Nasi eksperci prowadzić Was będą w trybie online, aby zarządzić procesem, a nawet poprowadzić z grupą moderowaną dyskusję po zakończeniu gry.

Wnioski rozwojowe

Siłą Go Remote jest jego elastyczność. Aby wywołać pożądane rezultaty, zadania mogą być zaprojektowane od zera, przybierając formę albo szybkiego energizera, albo ćwiczeń szkoleniowych czy pigułek wiedzy, z myślą o aspektach edukacyjnych takiej gry. Można również uwzględnić sposób, w jaki zespoły pracują i komunikują się. Poszczególne osoby mogą pracować samodzielnie i pod koniec zajęć spotkać się w celu omówienia swoich doświadczeń. Mogą pracować w zespole współpracującym i wysyłać wiadomości za pośrednictwem aplikacji, rywalizując z innymi zespołami i obserwując postępy swojego zespołu na tle innych, w czasie rzeczywistym. Określone zadania mogą wymagać współpracy z co najmniej jedną osobą, z którą nigdy wcześniej nie pracowali. Możliwości tego narzędzia są nieograniczone.

Poproś o wycenę