Go Team Wellbeing

Przyjemna aktywność dla zdalnych zespołów, dla których ważne jest zdrowie i dobrostan

30 minuty - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Go Team Wellbeing to przyjemna i wciągająca aktywność zespołowa, zaprojektowana, by pomóc zespołom w poprawie ich zdolności adaptacji do częstych zmian i tworzeniu kultury ciągłego uczenia się.

Podczas zajęć uczestnicy wykonują lekkie zadania zespołowe, których tematem jest dobre samopoczucie. Wyzwania Go Team Wellbeing są przyjemne, wciągające, a przede wszystkim skuteczne. Zostały przygotowane z myślą o całym szeregu zagadnień związanych z dobrym samopoczuciem. Wśród nich znalazły się praktyczne pomysły na zdrową dietę, które uczestnicy sami wymyślają, kwestie prawidłowej postawy, ruchu, łączenia się z naturą oraz sposoby na robienie sobie przerw w ciągu dnia pracy, by zwiększyć poziom energii. Ćwiczenia są dostępne na różnych poziomach i w różnych formach, niektóre bardziej pasywne, inne mocno aktywne i każdorazowo mogą być dopasowane do wymagań Klienta i możliwości danej grupy.

Korzystając z naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji Go Team, uczestnicy mogą dołączyć do tej aktywności jako cała grupa w biurze, w miejscu konferencji lub na zewnątrz. Go Team Wellbeing jest również dostępne dla zespołów pracujących zdalnie. W wersji online, uczestnicy są zaproszeni do działania i dołączają za pomocą kodu QR oraz instrukcji, jak pobrać aplikację i wejść do gry. Uczestnicy łączą się za pośrednictwem wideokonferencji i przystępują do aktywności po podziale na zespoły. Nasz facylitator prowadzi grupę przez program, wspiera, a na końcu podsumowuje, zgodnie z wyznaczonymi celami.


Wnioski rozwojowe

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, pojawiła się potrzeba zachowania otwartego umysłu, poprawy zdolności dostosowywania się do zmian i ciągłego uczenia się nowych rzeczy. W dzisiejszych czasach niezbędne jest również utrzymywanie więzi międzyludzkich, ćwiczenie kreatywności w myśleniu biznesowym, praca nad skupieniem i koncentracją. Rozwijanie inteligencji emocjonalnej, zdrowia fizycznego i psychicznego, zwiększanie poczucia szczęścia i uważność w podejściu do otoczenia mają kluczowe znaczenie na drodze do dobrego samopoczucia. Go Team Wellbeing pomoże członkom Twojego zespołu rozwinąć i udoskonalić takie cechy, umiejętności i postawy.

Go Team Wellbeing zostało zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc stworzyć „biuro inteligentne emocjonalnie” i utrzymać zespoły na poziomie wysokiej wydajności. Zdobyte przez uczestników umiejętności i wiedza pomogą im zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym oraz będą miały długotrwały efekt po zakończeniu wydarzenia. Go Team Wellbeing uczy, jak wykorzystać swoje mocne strony z pożytkiem dla funkcjonowania całego zespołu. Uczestnicy rozwijają umiejętność pozytywnej komunikacji z kolegami, a program pomaga im stworzyć środowisko pozytywne emocjonalnie, a tym samym usprawnić procesy w pracy. Go Team Wellbeing pomaga ludziom budować pewność siebie, zachować spokój i energię. Zachęca do skupienia się na tym, co naprawdę ważne, pokazuje, że jesteśmy twórcami swojego stylu życia i swojej przyszłości.

Poproś o wycenę