Human Bingo

Zabawna atrakcja networkingowa do angażowania uczestników

30 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Human Bingo to szybka, angażująca atrakcja networkingowa. W przeciwieństwie do zwykłego bingo, uczestnicy zadają szereg pytań, które stwarzają okazję do odkrywania ciekawostek o swoich współpracownikach. Zamiast długopisu i papieru, Human Bingo to oparty na aplikacji program, który generuje dla każdego zestaw pytań. Zabawne fakty, zaskakujące nawyki, hobby czy osiągnięcia, np. czy byłeś w telewizji lub czy potrafisz stanąć na rękach? Duża różnorodność pytań podtrzymuje zaangażowanie wszystkich. Aby uzyskać "Bingo", uczestnicy muszą zadawać pytania innym zespołom, próbując znaleźć kogoś, kto może odpowiedzieć pozytywnie na pytanie lub zidentyfikować zespoły, które spełniają określone kryteria. Niektóre pytania wymagają nagrania wideo lub zrobienia zdjęcia, co wywołuje salwy śmiechu i pozostawia miłe wspomnienia. Współpraca w podgrupach tworzy przestrzeń do budowania prawdziwych więzi między członkami zespołu, a zdrowa rywalizacja pomiędzy zespołami zapewnia dawkę pozytywnych emocji i chwilę oddechu od codziennej pracy zdalnej.

Wnioski rozwojowe

Human Bingo to idealny sposób na nawiązywanie ciepłych kontaktów i budowanie relacji w ludźmi. Aktywność przeznaczona jest dla nowo powstałych zespołów lub tych, które dążą do zacieśniania więzi i tworzenia bardziej trwałych mostów porozumienia. Dowiadywanie się o sobie coraz więcej, tworzenie więzi i budowanie zaufania to filary skutecznego zespołu. Szybkie tempo gry oraz nieformalny, zabawowy charakter tej atrakcji zapewnia pełne zaangażowanie. Gra może być dopasowana do potrzeb twojego zespołu i realizować konkretne cele, poprzez dodanie określonych faktów i zadań dotyczących osób, zespołów czy firmy. Uzyskane wyniki i materiały, takie jak zdjęcia czy wideo z gry są udostępniane uczestnikom po wydarzeniu jako pamiątka z tego wspólnego doświadczenia.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Poproś o wycenę