Outbreak - Defeat the Virus

Czy Twój zespół jest w stanie złamać kody i rozwiązać zagadki, aby stworzyć szczepionkę i uratować świat?

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

Wyzwanie rozpoczyna intrygujące wideo. Uczestnicy dowiadują się, że kilka miesięcy wcześniej odkryto syntetycznego wirusa, który niszczy zdolność ludzi do komunikacji i współpracy. Film przedstawia historię międzynarodowego zespołu naukowców, którzy podczas prac nad szczepionką przeciwko wirusowi zostali zarażeni. W rezultacie nie są w stanie dalej współpracować, ale na szczęście swoje ustalenia zaszyfrowali i ukryli w tajemniczych skrzyniach.

Uczestnicy zostaną postawieni zatem przed arcyciekawym wyzwaniem – muszą odkryć szczepionkę i zatrzymać szalejącego wirusa! Przed nimi skrzynie, które trzeba odszyfrowywać i ustalić, które próbki DNA należy umieścić w analizatorze. Trzeba jednak działać bardzo szybko. Czas ma tu kluczowe znaczenie. W pomieszczeniu znajduje się ekran, na którym wyświetlany jest mikroskopowy obraz wirusa na żywo. Uczestnicy wyzwania muszą odkryć szczepionkę, zanim wirus zacznie się mutować, przerwie barierę neutralnych komórek i zakażenie zacznie się szerzyć.

Wnioski rozwojowe

Outbreak to emocjonująca gra, która uczy, że poprzez wspólne doświadczenie i ambitne wyzwanie zespołowe rozwijamy współpracę oraz umiejętności radzenia sobie z problemami. W trakcie tej ważnej misji uczestnicy uświadamiają sobie, że sukces całego zespołu uzależniony jest od talentów, mocnych stron i umiejętności poszczególnych członków. Gra uczy, jak skutecznie i sprawnie współpracować pod presją czasu. Całość odbywa się w ekscytującej atmosferze. Usprawnienie komunikacji i rozwój proaktywnej współpracy są dziś niezbędnymi narzędziami do osiągnięcia sukcesu w zespole.

Poproś o wycenę