Peak Performance - Online

Gracze w zdalnym zespole pracują ramię w ramię, by poprowadzić wyprawę na szczyt Mount Everest

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Peak Performance online to zdalna wersja sprawdzonego produktu z oferty Catalyst Global, w którym zespoły prowadzą swoich przewodników na szczyt Mount Everest i bezpiecznie wracają do bazy podczas 20-dniowej wyprawy. Uczestnicy łączą się ze sobą za pośrednictwem wideokonferencji i pracują w zespołach w wydzielonych wirtualnych pokojach. Każdy członek zespołu jest odpowiedzialny za określoną rolę i związaną z nią wiedzę. Uczestnicy wspólnie decydują o tym, jak będą się poruszać każdego dnia, a decyzje wprowadzają do tabletu. Muszą wziąć pod uwagę wiele zmiennych, w tym zmieniające się warunki pogodowe i ukształtowanie terenu. Zespoły podejmują wspólnie wypracowane decyzje na podstawie takich elementów, jak zapotrzebowanie na tlen, aklimatyzacja czy rozbicie namiotów. Ostatecznie zwycięża drużyna z największą liczbą punktów.

Wnioski rozwojowe

Peak Performance to mądra gra służąca nauce przez doświadczenie, zaprojektowana w celu kształtowania pożądanych zachowań i uświadamiania wagi miękkich umiejętności we współpracy w zdalnym zespole. Uczestnicy dowiadują się o specyfice współpracy zdalnej za pomocą ciekawego i angażującego tematu, odpowiednio odnosząc specyfikę takiego działania do środowiska biznesowego. Doświadczenie zwieńczone jest obserwacjami uczestników, dyskusją moderowaną przez prowadzącego, aby wywołać refleksję rozwojową w grupie. Gracze odnoszą się więc do tego, co wydarzyło się podczas ćwiczenia, jakie decyzje podejmowali i jakie były ich konsekwencje. Gra została zaprojektowana tak, aby uruchomić zmianę w działaniach uczestników, a jest ona tylko wtedy możliwa, gdy zrozumieją i zaakceptują implikacje swoich wyborów.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę