Speak Up Speak Out

Wyraź swoje opinie o wartości firmy w swobodnej, nieformalnej grze biznesowej

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, twoi ludzie muszą zrozumieć i zaangażować się w misję, wizję i wartości firmy. Jednak zmuszanie ludzi do życia według wartości firmy jest wyzwaniem, z którym często boryka się wiele organizacji. Odpowiedzią jest Speak Up, Speak Out, w którym delegaci badają i przejmują kontrolę nad wartościami firmy i krytycznymi czynnikami sukcesu. Szereg prowokujących myślenie oświadczeń jest przedkładanych do dyskusji, na przykład: „Musi być graczem zespołowym”, „Nie zatrzymuj się przed niczym” lub „Nie tylko cecha, ale styl życia”.

Uczestnicy wskazują, w jakim stopniu zgadzają się lub nie z oświadczeniami i wyrażają powody swoich opinii. Generuje to dyskusję, w której każdy członek zespołu przejmuje prowadzenie, co zapewnia, że każdy z nich będzie mieć głos.

Speak Up Speak Out rzuca wyzwanie twojemu zespołowi, aby zaszczepił praktyczne zastosowanie wartości twojej korporacji i zrozumiał, jak wykorzystać i wdrożyć te wartości w trakcie codziennego dnia pracy. Nasze wysoce interaktywne i wciągające podejście do tematu niesie konsekwencje daleko wykraczające poza salę konferencyjną, tworząc doskonały punkt odniesienia do przeprowadzenia zmian w miejscu pracy.

Wnioski rozwojowe

W pełni zindywidualizowane, ukierunkowane ćwiczenie dyskusyjne, w którym członkowie zespołu otrzymują platformę do przekazywania swoich poglądów. Speak Up, Speak out sprzyja asertywnej komunikacji, ponieważ uczestnicy, rzucając wyzwania, mają możliwość zarówno mówienia, jak i słuchania. Różnorodne zastosowanie obejmuje asymilację misji, wizji i wartości; strategię obsługi klienta; dzielenie się najlepszymi praktykami i odkrywanie kultury firmy. Dyskusje są połączone w nasz unikalny format Diamond 9, zapewniając odpowiedzialne i określone w czasie plany działań na 3, 6 i 9 miesięcy w przód.

  • Możliwość Przyswojenia Wartości Firmy.
  • Wspiera asertywną komunikację pomiędzy zespołami.
  • Ustanawia kontekst wartości jednostek, zespołu i organizacji.
  • Platforma dla delegatów do konsolidacji pomysłów na pracę zespołową.
  • Odkrycie wspólnych pomysłów i wartości.

Rekomendacje

Energia, uczciwość i zaufanie, jakie okazali sobie nawzajem w dzieleniu się swoimi poglądami, były wspaniałe i gorąco poleciłbym ten dzień, a także Speak Up Speak Out każdej innej firmie.

Travis Perkins

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę