Speak Up Speak Out

Wyraź swoje opinie o wartości firmy w swobodnej, nieformalnej grze biznesowej

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, twoi ludzie muszą zrozumieć i zaangażować się w misję, wizję i wartości firmy. Jednak zmuszanie ludzi do życia według wartości firmy jest wyzwaniem, z którym często boryka się wiele organizacji. Odpowiedzią jest Speak Up, Speak Out, w którym delegaci badają i przejmują kontrolę nad wartościami firmy i krytycznymi czynnikami sukcesu. Szereg prowokujących myślenie oświadczeń jest przedkładanych do dyskusji, na przykład: „Musi być graczem zespołowym”, „Nie zatrzymuj się przed niczym” lub „Nie tylko cecha, ale styl życia”.

Uczestnicy wskazują, w jakim stopniu zgadzają się lub nie z oświadczeniami i wyrażają powody swoich opinii. Generuje to dyskusję, w której każdy członek zespołu przejmuje prowadzenie, co zapewnia, że każdy z nich będzie mieć głos.

Speak Up Speak Out rzuca wyzwanie twojemu zespołowi, aby zaszczepił praktyczne zastosowanie wartości twojej korporacji i zrozumiał, jak wykorzystać i wdrożyć te wartości w trakcie codziennego dnia pracy. Nasze wysoce interaktywne i wciągające podejście do tematu niesie konsekwencje daleko wykraczające poza salę konferencyjną, tworząc doskonały punkt odniesienia do przeprowadzenia zmian w miejscu pracy.

Wnioski rozwojowe

W pełni zindywidualizowane, ukierunkowane ćwiczenie dyskusyjne, w którym członkowie zespołu otrzymują platformę do przekazywania swoich poglądów. Speak Up, Speak out sprzyja asertywnej komunikacji, ponieważ uczestnicy, rzucając wyzwania, mają możliwość zarówno mówienia, jak i słuchania. Różnorodne zastosowanie obejmuje asymilację misji, wizji i wartości; strategię obsługi klienta; dzielenie się najlepszymi praktykami i odkrywanie kultury firmy. Dyskusje są połączone w nasz unikalny format Diamond 9, zapewniając odpowiedzialne i określone w czasie plany działań na 3, 6 i 9 miesięcy w przód.

  • Możliwość Przyswojenia Wartości Firmy.
  • Wspiera asertywną komunikację pomiędzy zespołami.
  • Ustanawia kontekst wartości jednostek, zespołu i organizacji.
  • Platforma dla delegatów do konsolidacji pomysłów na pracę zespołową.
  • Odkrycie wspólnych pomysłów i wartości.

Rekomendacje

Energia, uczciwość i zaufanie, jakie okazali sobie nawzajem w dzieleniu się swoimi poglądami, były wspaniałe i gorąco poleciłbym ten dzień, a także Speak Up Speak Out każdej innej firmie.

Travis Perkins

Poproś o wycenę