Squad Game

Ekscytujące, bazujące na doświadczeniu wyzwanie pokazujące, że w jedności tkwi SIŁA.

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Squad Games to wciągające wyzwanie zespołowe, które gwarantuje emocje i wartką akcję, czyli wszystko to, cenimy sobie w przebojowym serialu telewizyjnym. Nie ma tu długiego i żmudnego wprowadzenia do zasad ani zawiłych instrukcji. Gry są łatwe do zrozumienia, a cel i zasady są zawsze jasne. Jednak obranie sobie drogi na szczyt jest nie lada wyzwaniem, gdyż zawsze jest inny zespół, którego musicie prześcignąć, aby wygrać.

Wyzwania dobrane w ty programie ą zróżnicowane, a ich poziom trudności rośnie z każdą nową rundą. Oznacza to, że aby odnieść sukces, musicie wchodzić w zadania coraz głębiej i dostosowywać się do wymagań gry z całą zwinnością i inteligencją Waszego zespołu.

Wnioski rozwojowe

Sześć ekscytujących, wciągających wyzwań, które stanowią połączenie tradycyjnych gier z nowatorskimi, zaskakującymi zwrotami akcji. Sukces w grze można osiągnąć tylko dzięki niezachwianej wierze w siebie, koncentracji na działaniu oraz oczywiście pracy zespołowej. Zwycięskim zespołem może być tylko ten, który najlepiej zdoła zidentyfikować i wykorzystać swoje mocne strony.

Uczestnicy tego wyzwania poznają wartość bycia tu i teraz, nieszablonowego myślenia, budowania relacji oraz przewidywania i reagowania na zmiany w sposób zwinny. To TYLKO wygląda na dziecinną zabawę - największym błędem, jaki możecie popełnić, jest beztroskie podejście do Squad Games!

Poproś o wycenę